2018 рік стане роком автокредитування

Про те, які результати 2017 року по автокредитуванню і чого очікувати від ринку автокредитів в 2018 році? - дізнавався у експертів Prostobank.ua

Руслан Бокач, керівник напрямку автокредитування ТАСкомбанку

Автокредитування є найбільш збалансованим банківським продуктом за показниками прибутковості і ризику. У зв'язку з цим багато банків відновили присутність в даному сегменті ринку і прагнуть збільшити свою частку, поступово знижуючи ставки і пропонуючи більш якісні продукти своїм клієнтам. Так, частка кредитних продажів нових авто за підсумками 2017 року склала 17%. На цьому потенціал зростання, безумовно, не вичерпаний, адже в європейській практиці більше 70% автомобілів продаються в кредит.

Звичайно, перспективи автокредитування багато в чому залежать і від розвитку автомобільного ринку. Відповідно до думки дилерів та аналізу динаміки зростання автопродажів за останні 2-3 роки, можна припустити, що в 2018 році авторинок зросте до 100 тис. нових авто. З огляду на дані фактори можна спрогнозувати зростання обсягів автокредитування на 35-40%.

Найбільше зростання, з моєї точки зору, буде в сегменті старих автомобілів, де частка автокредитних продажів на даний момент низька. Поліпшити прогнози може врегулювання ситуації з автомобілями на європейських номерах і поліпшення економічної ситуації в країні, яка впливає на вартість ресурсів, а, отже, і рівень процентних ставок по кредитах.

Олександр Стецько, начальник управління розвитку продуктів і проектів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро

Портфель автокредитів зріс за 11 місяців 2017 року на 6,5%, в основному за рахунок партнерських програм банків з автосалонами.

Істотна активізація довгострокових кредитних програм для населення в сфері автокредитування можлива тільки при наявності економічних і законодавчих передумов, які створять умови для довгострокового фінансового планування банками і клієнтами, забезпечать платоспроможний відповідальний попит з боку клієнтів і ефективний захист прав кредиторів.

Опубліковано на сайті: 07.02.2018

Джерело: http://www.prostobank.ua/


Замовити онлайн

Кредитну картку

Кредит готівкою

Кредити на карту

Кредит під 0%

Кредит під заставу

Забавное видео

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо! Посмотреть все видео малыша можно на канале BasketBoy TV