Інтернет-магазин як бізнес: що потрібно знати на старті (відео)

Дівчата 25-34 років частіше за інших роблять покупки в Інтернеті. Все більше замовлень оформляють за допомогою онлайн-кошики і оплачують в безготівковій формі. Щоб ваш інтернет-магазин був корисний і зручний для користувачів, намагайтеся врахувати всі потреби клієнтів, детальніше про які розповідає Prostobiz

Дмитро Семяністий, PR-фахівець Всеукраїнського торгового центру в Інтернеті Prom.ua

Є кілька варіантів створення Інтернет-магазину:

  • Вдатися до допомоги програміста-фрілансерам. Цей варіант дешевше ніж замовити сайт під ключ у веб-студії. Але ви повинні будете самі вивчити хоча б ази Інтернет-технологій, для того щоб зрозуміти, який саме сайт вам потрібен. Після запуску Інтернет-магазину вам також доведеться подбати про безперебійну роботу та технічної підтримки проекту.

  • Замовити сайт у веб-студії. Це, напевно, найдорожчий, ресурсо- і трудомісткий спосіб. Витрати стартують від 1000 дол., Залежно від складності сайту. Також окремо може стягуватися плата за оновлення і технічну підтримку. На розробку піде від трьох до шести місяців при готовому затвердженому ТЗ і відсутності форс-мажорів з боку підрядника. Але серед переваг такого способу слід виділити індивідуальний підхід до вашого замовлення. Якщо ви захочете сайт з унікальними функціями, або плануєте створити портал, або якісний іміджевий проект, в цьому випадку веб-студія - це те, що вам треба.
  • Ви можете створити сайт самостійно, використовуючи платформи Бітрікс, WordPress, Joomla і т.д. Цей варіант підійде тим, хто вже добре володіє будь-якою з платформ або любить вникати в деталі і самостійно розбиратися в інтернет-технологіях.
  • Розмістити оголошення про бізнес на всіх безкоштовних дошках оголошень. Це не альтернатива сайту компанії, але хороший рекламний хід.
  • Створити сайт на вже існуючих торгових майданчиках в Інтернеті - All-biz.info, Tiu.ru, Вікімарт і т.д. Такі портали пропонують вже готовий конструктор сайтів, який не вимагає технічних знань, тимчасових і грошових витрат. Від вас вимагається лише заповнити форму реєстрації та внести контактні дані, інформацію про компанію, товари і послуги.

Статистика Prom.ua про покупки в Інтернет-магазинах

 

Опубліковано на сайті: 15.04.2015

Джерело: http://www.prostobiz.ua/

Замовити онлайн:

Страховку

Кредит готівкою

Автокредит

Кредит під 0%

Iпотечний кредит

Переказ з картки на картку

Кредити на карту

Пластикову картку

Кредитну картку

Банківську комірку