Військовий збір: скільки отримав бюджет, куди витратять кошти? (відео)

За статтею "військовий збір" у 2014 році залучено 2,5 млрд грн. Це приблизно 1% від доходів загального фонду Держбюджету. Незважаючи на назву, цільового призначення кошти не мають. Про те, які галузі України лідирують за кількістю відрахувань і які витрати закладені в Бюджеті 2015 р. на Міністерство Оборони України, розповідає Prostobiz.ua

Думка

Пресс-служба ДФС України

До державного бюджету у 2014 році по статті воєнний збір надійшло – 2,5 млрд. грн., за січень-лютий 2015 року – 1,1 млрд. грн.

Відповідно до п. 16 прим. 1 підрозділу 10 розд. XX Кодексу тимчасово, до набрання чинності рішенням Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України, встановлюється військовий збір. Тобто термін відміни адміністрування військового збору на сьогодні- не визначено.

Олексій Тахтай, директор департаменту фінансового забезпечення МВС України

МВС не має інформації про розподіл бюджетних надходжень за статтею «військовий збір». У 2015 році ми склали бюджетний запит на суму в 62758811,4 тис. Грн. У бюджеті 2015 затвердили видатки з загального фонду Держбюджету на рівні 30269995,5 тис. Грн. В той же час, прошу зазначити, що з 2015 р через МВС відбувається фінансування самої структури МВС, Національної гвардії України, Адміністрації Державної прикордонної служби України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної міграційної служби.

Опубліковано на сайті: 23.03.2015

Джерело: http://www.prostobiz.ua/

Замовити онлайн:

Банківську комірку

Кредитну картку

Кредит під 0%

Кредити на карту

Кредит готівкою

Автокредит

Переказ з картки на картку

Пластикову картку

Страховку

Iпотечний кредит