Як правильно оформити платіжку ЄСВ, де шукати реквізити (відео)

З середини вересня 2015 року змінено рахунки для сплати єдиного соціального внеску. Коротку відео інструкцію з покроковим заповненням платіжки ЄСВ пропонує Prostobiz.ua

З середини вересня набув чинності новий небюджетний рахунок - 3 719, відкритий на ім'я органів Державної фіскальної служби. При заповненні платіжки зверніть увагу, що в ній змінилися такі реквізити:

  • назва одержувача ЄСВ
  • номер рахунку одержувача (14-значний код, який заповнюється в поле «Кредит»
  • код отримувача (8-значне число)

Заповнюємо платіжку ЄСВ крок за кроком (відео) 

ЄСВ зобов'язані платити роботодавці, які використовують найману працю (юрособи, фізособи-підприємці, в т.ч. які забезпечують роботою себе самостійно). Звільняються від обов'язкової сплати внеску ФОП, які знаходяться на спрощеній системі оподаткування, є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують пенсію або соціальну допомогу. Детальну інформацію про ставки ЄСВ читайте тут.

Роботодавці перераховують ЄСВ, нарахований за календарний місяць, не пізніше 20-го числа наступного місяця, причому робити це потрібно при кожній виплаті заробітної плати.

Звітний період для ФОП-підприємців, які займаються незалежною професійною діяльністю - календарний рік. Решта роботодавці звітують на щомісячній основі.

Думка експертів

Олександр Попов, начальник управління по роботі з бізнес-клієнтами Platinum Bank

Є кілька способів оплачувати податки та інші обов'язкові платежі через банк, в т.ч. та ЄСВ.

Найзручнішим і доступним, звичайно ж, є оплата зі свого рахунку дистанційно через «клієнт-банк».

Ще один спосіб - оплата в касі банку, без відкриття рахунку.

У цьому випадку важливо обов'язково перевірити у квитанції коректність всіх внесених даних (МФО та номер рахунку, призначення платежу). Крім того, важливо врахувати, що деякі банки відправляють подібні платежі не в день оплати в касі, а, наприклад, на наступний день. Також, якщо оплачувати в касі після операційного дня або на вихідних (коли каси працюють в режимі так званої «вечірньої каси») - фактично кошти будуть відправлені на адресу одержувача не раніше наступного банківського дня.

Тому не варто оплачувати податки та інші обов'язкові платежі таким способом в останній день оплати, краще подбає про своєчасну оплату завчасно, тому за прострочення підприємцю можуть бути нараховані штрафні санкції.

Ще одним зручним способом є послуга Регулярних платежів. Потрібно один раз звернутися в банк, і в позначену періодичність (наприклад, 20 числа кожного місяця) з рахунку підприємця буде автоматично відправлятися платіж. У цьому випадку важливо своєчасно стежити, чи не змінилися реквізити для оплати податків.

Опубліковано на сайті: 08.10.2015

Джерело: http://www.prostobiz.ua/

Замовити онлайн:

Кредитну картку

Переказ з картки на картку

Пластикову картку

Банківську комірку

Автокредит

Кредит під 0%

Кредити на карту

Страховку

Iпотечний кредит

Кредит готівкою