Альфа-Банк (Україна) - спеціальний партнер 10-ої Ялтинської щорічної зустрічі

Альфа-Банк (Україна) виступить спеціальним партнером 10-ої Ялтинської щорічної зустрічі "Україна і світ в епоху змін: фактори успіху".

Зустріч пройде з 19 по 22 вересня в Лівадійському палаці Ялти. Понад 250 провідних представників політичних, ділових і громадських кіл з більш ніж 20 країн світу обговорять основні глобальні виклики та їхній вплив на Україну, Європу, світ.

«Альфа-Банк протягом декількох років виступає партнером Ялтинської щорічної конференції. Щоб отримати такий статус, необхідно бути активним учасником процесів, що відбуваються на міжнародній і українській арені. Статус спеціального партнера означає, що наші зусилля у становленні економічної стабільності в Україні оцінені на високому рівні.» - коментує Роман Шпек, Старший радник Альфа-Банку (Україна).

Офіційно десяту Ялтинську щорічну зустріч 20 вересня відкриють Президент України Віктор Янукович і Президент Литовської Республіки Даля Грібаускайте. Перші особи двох країн представлять своє бачення можливостей створення синергій для Широкої Європи. Христя Фріланд, науковий співробітник Martin Prosperity Institute Університету Торонто і колишній редактор Consumer News агентства Thomson Reuters (2013), буде модератором дискусії.

Основною темою 10-го Форуму Ялтинської європейської стратегії стануть фактори успіху, які є фундаментом сильних, конкурентоспроможних, самодостатніх і правових держав і суспільств. Інші теми дискусій, які увійшли до порядку денного нинішнього форуму YES, включають глобальну економіку, енергетичну безпеку, загрози та інновації, які змінять наше життя, а також тему лідерства. Особливу увагу буде приділено майбутньому Широкої Європи та перспективам України щодо інтеграції в європейські структури і співпраці з ними.

Від Альфа-Банку (Україна) у заходах візьмуть участь: Олександр Луканов, Президент, і Роман Шпек, Старший радник Альфа-Банку. 

Пряма інтернет-трансляція 10-ої Ялтинської щорічної зустрічі доступна на сайті korrespondent.net українською мовою, а також на сайті yes-ukraine.org українською та англійською мовами 20-21 вересня.

Організатором зустрічі традиційно виступить «Ялтинська європейська стратегія» (YES) у партнерстві з Фондом Віктора Пінчука.


Замовити онлайн

Кредит під заставу

Кредит під 0%

Кредити на карту

Кредитну картку

Кредит готівкою

Забавное видео

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо! Посмотреть все видео малыша можно на канале BasketBoy TV