РАДАБАНК продовжує співпрацювати з найкращими ВНЗ країни!

10.01.2018 в банку відбулася зустріч Голови Ревізійної комісії Городницького Ігоря Зіновійовича з Завідуючою кафедри «Грошового обігу і банківської справи» Дніпровського Університету митної справи та фінансів, доктором економічних наук Заруцькою Оленою Павлівною.

У ході зустрічі було досягнуто домовленостей про співпрацю, наданні допомоги в підготовці фахівців фінансових напрямків, проведенні відкритих лекцій та практичних занять на території Університету. А також РАДАБАНК відкрив свої двері для проходження практики та майбутнього стажування молодих фахівців. Заняття проведуть найкращі професіонали РАДАБАНК - практикуючі банкіри з багаторічним досвідом у фінансовій сфері. Крім усього перерахованого вище, студенти Університету отримають чудову можливість відвідати унікальну виставку монет і банкнот «Історія грошового обігу на території України», яка знаходиться на території РАДАБАНК і підкріплюється пізнавальною лекцією від Акціонера банку - Городницького Ігоря Зіновійовича.

РАДАБАНК радий привітати молодих фахівців і запропонувати відкриті вакансії для випускників економічних спеціальностей, а також забезпечити підтримку й навчання. 

Нам приємно робити вагомий внесок в підготовку фахівців, які відповідають вимогам сучасного фінансового ринку.

Опубліковано на сайті: 10.01.2018

Джерело: http://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/215

Замовити онлайн:

Автокредит

Iпотечний кредит

Страховку

Пластикову картку

Переказ з картки на картку

Кредитну картку

Банківську комірку

Кредити на карту

Кредит готівкою


Підпишіться на розсилку сайту, це безкоштовно!
Всього передплатників - 13221

Кращі банківські продукти за 9 місяців 2017 року за версією Prostobank.ua