Сісти за кермо омріяного FIAT чи ALFA ROMEO – віднині простіше з ОТП Банком!

Нещодавно ОТП Банк розширив перелік партнерів за програмою автокредитування, залучивши до співпраці офіційного імпортера автомобілів Fiat, Fiat Professional і Alfa Romeo в Україні – компанію АВТОТОРІНО.

Відтепер придбати красунчика від італо-американського концерну Fiat Chrysler Automobiles N.V. українські автомобілісти можуть з використанням кредиту від ОТП Банку за спеціальними умовами.

Задля забезпечення найбільш оптимальних умов кредитування партнери виокремили умови кредитування для придбання флагманських моделей FIAT 500Х та FIAT TIPO у окрему опцію. Загалом, кредит надається у гривнях на суму до 1 млн грн з мінімальним розміром авансового внеску від 20% терміном до 6 років. Спеціальні партнерські знижки на фінансування передбачають, що вже при сумі авансового внеску 30% за кредитом терміном 12 місяців фіксована процента ставка становить 0,01%. Дострокове погашення кредиту проводиться без жодних комісій.

«Передбачаю, що у недалекому майбутньому вже зникне необхідність видавати такі публічні повідомлення про розширення нашої партнерської мережі з автокредитування, оскільки серед наших партнерів вже будуть практично всі провідні дистриб’ютори й імпортери. Але сьогодні поява нового партнеру – і особливо такого рівня – ще сигналізує про подальше розгортання автокредитування як одного із стратегічних напрямків бізнесу ОТП Банку», - відзначив Олег Клименко, директор департаменту розвитку роздрібного бізнесу АТ «ОТП Банк».

Нагадаємо, ОТП Банк з початку року активно розвиває напрямок автокредитування. Наразі, у банку діють програми кредитів на купівлю авто з такими брендами: MitsubishiHyundaiVolkswagenRavonSkoda, а також запроваджено спеціальні умови кредитування з низкою автосалонів.

Опубліковано на сайті: 05.12.2017

Джерело: http://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/202


Замовити онлайн

Кредит готівкою

Кредитну картку

Кредит під 0%

Кредити на карту

Кредит під заставу

Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что случилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!