Участь в програмі IQ energy стала доступною власникам кредитних карт Креді Агріколь Банку

Клієнтам Креді Агріколь Банку – власникам кредитних карт – стала доступною участь у програмі енергоефективності житла від Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) IQ energy, яка дозволяє фізичним особам-громадянам України отримати європейські гранти на утеплення свого житла в розмірі до 3000 євро.

Отримати грант можуть як чинні, так і нові клієнти банку.

Якщо раніше для отримання європейської компенсації необхідно було проходити процедуру отримання кредиту у відділені банку, то тепер власникам кредитних карт Креді Агріколь Банку достатньо:

  • оплатити товар з каталогу енергоефективного обладнання IQ energy кредитною карткою в торговій точці або інтернет-магазині (наприклад, сучасний твердопаливний котел);
  • провести модернізацію житла (встановити куплений котел);
  • зареєструватися на  http://www.iqenergy.org.ua та подати заявку на компенсацію (35% від суми кредиту/інвестиції).  

«Програма IQ energy викликала неабиякий інтерес у клієнтів нашого банку. Всього за 2 місяці ми видали кредитів на суму близько 2 млн грн. І це тільки початок! Ми раді, що українці усвідомлюють необхідність встановлення енергозберігаючого обладнання та модернізації своїх осель. Запрошуємо всіх придбати енергоефективне обладнання та отримати компенсацію від ЄБРР», - коментує Галина Жукова, Член Правління, відповідальна за мережуроздрібний бізнес та діджитал.    

Переваги кредитної картки від Креді Агріколь Банку:

  • кредитний ліміт – до 100 000 грн.
  • пільговий період користування кредитними коштами при розрахунку карткою в торгових мережах і в Інтернеті – до 55 днів за ставкою 0,01% річних;
  • мінімальний щомісячний платіж – всього 5% від фактично використаної суми кредитного ліміту;
  • поповнення рахунку – без комісій;
  • безкоштовне підключення до послуги GSM-банкінгу.

«На сьогодні оплата товару кредитною картою – це найшвидший спосіб участі у програмі IQ energy. Цей фінансовий продукт є особливо зручним при активному будівництві або модернізації житла, оскільки клієнт може користуватися кредитом, погашати його і брати знову, і кожного разу отримувати компенсацію IQ energy (35% від суми кредиту/інвестиції). При цьому максимальна сума компенсацій становить 3000 євро на одну фізособу за весь період дії програми», - підкреслює Оксана Булгакова, керівник програми IQ energy.  

Нагадаємо, для отримання компенсації від ЄБРР за програмою IQ energy необхідно придбати енергоефективне обладнання в кредит через банк-партнер. В рамках програми неоподатковувана податками компенсація виплачується в євро на окремий валютний рахунок клієнта при будь-якому типі кредиту від банку-партнера. Клієнт має можливість зняти готівку в євро ще до погашення кредиту в гривні.

Програма IQ energy («Ай-Кью енерджі») розроблена Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), фінансується Партнерством Е5Р, де Європейський Союз надає найбільший внесок, за підтримки Швеції та Федерального міністерства фінансів Австрії. Загальний обсяг компенсацій на утеплення житла – 15 мільйонів євро. Метою програми є підвищення енергоефективності українського житлового сектора. Гаряча лінія IQ energy: 0-800-505-717.

Опубліковано на сайті: 13.03.2018

Джерело: http://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/172


Замовити онлайн

Кредит готівкою

Кредит під 0%

Кредит під заставу

Кредитну картку

Кредити на карту

Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!


Следить за успехами малыша можно на канале BasketBoy TV. Подписывайтесь!