Банк "Фінанси та Кредит" пропонує депозит "Акційний"

З 1 червня 2012 року в Банку "Фінанси та Кредит" можна відкрити депозит "Акційний" з відсотковою ставкою до 21% у гривнях.

«Враховуючи очікування наших клієнтів при розміщенні вкладів, Банк підготував вигідну акційну пропозицію за депозитами, яка дозволить клієнтам протягом літа вигідно відкрити вклад, зберегти вільні кошти і отримати підвищений відсоток. Строк вкладу – від 3 до 12 місяців, максимальна відсоткова ставка складає 21% річних у гривнях. При цьому, чим більший строк вкладу, тим вищою є ефективна ставка. Виплата відсотків – щомісячно або в кінці строку. За бажанням клієнта безкоштовно видається платіжна картка для зарахування відсотків, а для зручності контролю суми відсотків клієнти Банку можуть скористатися системою «Інтернет-банк» і контролювати суму вкладу та відсотків через Інтернет або просто отримуючи sms на мобільний телефон», – коментує Директор центру роздрібного бізнесу Банку «Фінанси та Кредит» Олексій Руднєв.

Більш детальну інформацію Ви можете дізнатися за телефоном цілодобового Контакт-центру Банку: 0 800 302 000 (безкоштовно по Україні зі стаціонарних телефонів), на сайті Банку або ж у найближчому відділенні.

Опубліковано на сайті: 07.06.2012

Джерело: http://www.fcbank.com.ua

Замовити онлайн:

Iпотечний кредит

Автокредит

Страховку

Переказ з картки на картку

Пластикову картку

Кредит під 0%

Кредит готівкою

Кредитну картку

Кредити на карту

Банківську комірку