16% річних - максимальна ставка за депозитами в гривні терміном на 3 місяця

Bankchart.com.ua досліджував умови розміщення вкладів в гривні терміном на 3 місяця. У дослідженнях брали участь всі депозити, з будь-якої виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу. Аналітики нашого сайту дослідили депозитні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

Станом на 23.01.2018 досліджувані вклади пропонують 44 банки.  Середня ставка за такими депозитами становить 11,09 % річних. Загальна кількість депозитних програм на вказаний термін - 334.

Максимальну прибутковість за досліджуваними вкладами пропонує Idea Bank (Ідея Банк) - 16,00 % річних за вкладом "На Старт". Нижче в таблиці Bankchart.com.ua відібрав по одній кращій пропозиції від банку (з точки зору вартості) для згаданих умов.

ТОП-15 кращих депозитних програм в гривні на 3 місяця

У рейтинг потрапили всі вклади з будь-якої виплатою відсотків, і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу на 23.01.2018 г.

Подивитися актуальний рейтинг депозитів на нашому сайті можна тут.

Опубліковано на сайті: 30.01.2018

Джерело: http://www.prostobank.ua/


Замовити онлайн

Кредитну картку

Кредит під заставу

Кредит готівкою

Кредит під 0%

Кредити на карту

Забавное видео

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо! Посмотреть все видео малыша можно на канале BasketBoy TV