5% річних - максимальна ставка за депозитами в доларах США терміном на 9 місяців

Bankchart.com.ua досліджував умови розміщення вкладів в доларах США терміном на 9 місяців. У дослідженнях брали участь всі депозити, з будь-якої виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу. Аналітики нашого сайту дослідили депозитні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

Станом на 30.01.2018 досліджувані вклади пропонують 37 банків.  Середня ставка за такими депозитами становить 2,40 % річних. Загальна кількість депозитних програм на вказаний термін - 200.

Максимальну прибутковість за досліджуваними вкладами пропонує Банк інвестицій і заощаджень - 5,00 % річних за вкладом "Прибутковий". Нижче в таблиці Bankchart.com.ua відібрав по одній кращій пропозиції від банку (з точки зору вартості) для згаданих умов.

ТОП-15 кращих депозитних програм в доларах США на 9 місяців

У рейтинг потрапили всі вклади з будь-якої виплатою відсотків, і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу на 30.01.2018 г.

Подивитися актуальний рейтинг депозитів на нашому сайті можна тут

Опубліковано на сайті: 06.02.2018

Джерело: http://www.prostobank.ua/


Замовити онлайн

Кредит готівкою

Кредитну картку

Кредит під 0%

Кредити на карту

Кредит під заставу

Забавное видео

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо! Посмотреть все видео малыша можно на канале BasketBoy TV