16% річних - максимальна ставка за бізнес-депозитами в гривні терміном на 3 місяця

Bankchart.com.ua досліджував умови розміщення бізнес вкладів в гривні терміном на 3 місяця. У дослідженнях брали участь депозити з будь-якої виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу. Аналітики нашого сайту досліджували депозитні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

Станом на 02.01.2018 досліджувані вклади пропонують 30 банків.  Середня ставка за такими депозитами становить 11,29% річних. Загальна кількість депозитних програм на вказаний термін - 170.

Максимальну прибутковість за досліджуваними вкладами пропонує БАНК КРЕДИТ ДНІПРО - 16% річних за вкладом "Надійний строковий".

Нижче в таблиці Bankchart.com.ua відібрав по одній кращій пропозиції від банку (з точки зору вартості) для згаданих умов.

ТОП-30 кращих депозитних програм для бізнесу в гривні на 3 місяця

У рейтинг потрапили всі вклади з будь-якої виплатою відсотків незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу на 02.01.2018 р.

Подивитися актуальний рейтинг депозитів на нашому сайті можна тут

Опубліковано на сайті: 10.01.2018

Джерело: http://www.bankchart.com.ua


Замовити онлайн

Кредитну картку

Кредити на карту

Кредит під 0%

Кредит під заставу

Кредит готівкою

Забавное видео

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо! Посмотреть все видео малыша можно на канале BasketBoy TV