ТОП - 10 кращих бізнес-депозитів в доларах США терміном на 6 місяців

Bankchart.com.ua досліджував умови розміщення бізнес вкладів в доларах США терміном на 6 місяців. У дослідженнях брали участь депозити з будь-якої виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу. Аналітики нашого сайту досліджували депозитні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

Станом на 17.01.2018 досліджувані вклади пропонують 29 банків.  Середня ставка за такими депозитами становить 2,23% річних. Загальна кількість депозитних програм на вказаний термін - 157.

Максимальну прибутковість за досліджуваними вкладами пропонує Сбєрбанк - 5,5% річних за вкладом "Депозит без права дострокового розірвання".

Нижче в таблиці Bankchart.com.ua відібрав по одній кращій пропозиції від банку (з точки зору вартості) для згаданих умов.

ТОП-10 кращих депозитних програм для бізнесу в доларах США на 6 місяців

У рейтинг потрапили всі вклади з будь-якої виплатою відсотків незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу на 17.01.2018 р.

Подивитися актуальний рейтинг депозитів на нашому сайті можна тут

Опубліковано на сайті: 22.01.2018

Джерело: http://www.bankchart.com.ua


Замовити онлайн

Кредит готівкою

Кредитну картку

Кредити на карту

Кредит під 0%

Кредит під заставу

Забавное видео

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо! Посмотреть все видео малыша можно на канале BasketBoy TV