ТОП - 17 кращих бізнес-депозитів в гривні терміном на 6 місяців

Bankchart.com.ua досліджував умови розміщення бізнес вкладів в гривні терміном на 6 місяців. У дослідженнях брали участь депозити з будь-якої виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу. Аналітики нашого сайту досліджували депозитні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

Станом на 12.03.2018 досліджувані вклади пропонують 30 банків.  Середня ставка за такими депозитами становить 12,14% річних. Загальна кількість депозитних програм на вказаний термін - 184.

Максимальну прибутковість за досліджуваними вкладами пропонує БАНК КРЕДИТ ДНІПРО - 16,00 % річних за вкладом "Надійний строковий".

Нижче в таблиці Bankchart.com.ua відібрав по одній кращій пропозиції від банку (з точки зору вартості) для згаданих умов.

ТОП-17 кращих депозитних програм для бізнесу в гривні на 6 місяців

У рейтинг потрапили всі вклади з будь-якої виплатою відсотків незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу на 12.03.2018 р.

Подивитися актуальний рейтинг депозитів на нашому сайті можна тут

Думка експерта

Депозити юридичних осіб у гривні: які підсумки першого кварталу? Чи очікується підвищення ставок у зв'язку з ростом облікової ставки НБУ або іншими факторами

Сергій Міщенко, директор департаменту розвитку банківських продуктів Ідея Банк 

У першому кварталі (січень-лютий 2018р.) продовжувалися тенденції 2017року. Передусім, на ринку домінували державні банки, більшість з яких пропонували високі процентні ставки незалежно від термінів. 

Зміна облікової ставки є важливим сигналом для визначення банками процентних ставок за вкладами та кредитами.  Разом з тим із підвищенням облікової ставки слід очікувати  зростання ставок за депозитними сертифікатами Нацбанку, а також  зростання ставок за держоблігаціями (ОВДП). Відповідно депозитні ставки банків для залучення ресурсів суб’єктів господарювання також будуть зростати. 

Скоріш за все процентні ставки банків за депозитами для суб’єктів господарювання зростатимуть по депозитах як на короткі терміни (овернайти, 1-2 тижні, місяць) так і на терміни 3,6,9,12 місяців. Прогнозне зростання ставок в межах 1%.

Опубліковано на сайті: 19.03.2018

Джерело: http://www.bankchart.com.ua


Замовити онлайн

Кредит під заставу

Кредит готівкою

Кредити на карту

Кредит під 0%

Кредитну картку

Забавное видео

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо! Посмотреть все видео малыша можно на канале BasketBoy TV