Мобільний гаманець Vodafone Pay з функцією оплати зі смартфона - в чому перевага перед банками (коментарі експерта)

Vodafone Україна спільно з MasterСard запустили мобільний гаманець Vodafone Pay з функцією оплати зі смартфона. Сервіс дозволяє оплачувати товари і послуги зі смартфона, поповнення мобільних рахунків будь-якого оператора і здійснювати грошові перекази. Користувачем програми може стати абонент будь-якого українського мобільного оператора, клієнт будь-якого українського банку. У чому переваги і недоліки такого сервісу в порівнянні з банківськими? - дізнавався у банкірів Prostobank.ua

Ірина Циганок, операційний директор Конкорд банку

Чудова новина! Це яскравий приклад, коли сервіс задовольняє потреби клієнта.

Клієнту, на наш погляд, хочеться і користуватися всіма доступними фінансовими послугами, і не загубитися в морі фінансових пропозицій. Якщо зрозумілою відправною точкою в світі платежів стане його мобільний телефон і не тільки як пристрій, але і як єдиний центр для особистих розрахунків, то можна вважати, що клієнт завойований на довгі роки.

Номер телефону замість рахунку в банку, величезної кількості карт, які розпирають гаманець - про це можна було тільки мріяти і ось дві шановані компанії втілили це в життя. Більш того, ми вважаємо, що такий сервіс може бути основою для більш ґрунтовної роботи з клієнтом - тут і маршрутизація особистих грошових потоків, і використання номера телефону, як засобу ідентифікації фізичної особи, і підключення клієнта до програм лояльності різних рітейлерів, а також використання мобільного телефону в різних цифрових середовищах - наприклад NFC-оплати або доступи в приміщення.

Припускаємо, що ринок фінансових технологій може легко перебудуватися для використання мобільного телефону під нововідкриті перспективи, а безпосередню участь таких титанів як Mastercard і Vodafone послужить гарантією надійності, безпеки і довготривалості.

Опубліковано на сайті: 12.07.2017

Джерело: http://www.prostobank.ua/

Замовити онлайн:

Переказ з картки на картку

Страховку

Кредит під 0%

Кредитну картку

Банківську комірку

Кредити на карту

Пластикову картку

Кредит готівкою

Автокредит

Iпотечний кредит