Введення військового стану не позначиться на роботі страхової компанії "ІНГО Україна" - голова правління Ігор Гордієнко

Введення військового стану не позначиться на роботі страхової компанії "ІНГО Україна" та не призведе до змін політик прийняття на страхування та врегулювання страхових випадків у регіонах дії військового стану.

«ІНГО Україна» і надалі буде діяти виключно в правовому полі українського законодавства, - відзначив голова правління АСК «ІНГО Україна» Ігор Гордієнко. – «Компанія виконуватиме зобов’язання перед своїми клієнтами у відповідності до умов договорів страхування».

 З урахуванням міжнародної практики договорами страхування виключені будь-які збитки, що є прямим або опосередкованим наслідком військових ризиків (включаючи введення військового стану). Події без ознак військових ризиків розглядаються відповідно до умов діючих договорів страхування.

Наразі компанія не планує будь-яких змін у своїй діяльності та не бачить підстав для введення додаткових обмежень за договорами страхування у регіонах дії військового стану.


Замовити онлайн

Кредити на карту

Кредит під 0%

Кредитну картку

Кредит під заставу

Кредит готівкою

Забавное видео

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо! Посмотреть все видео малыша можно на канале BasketBoy TV