Банк Кредит Дніпро увійшов до числа найкращих банків на ринку обслуговування малого та середнього бізнесу рейтингу ділового видання "Бізнес"

Банк Кредит Дніпро підтвердив свої лідерські позиції в сегменті обслуговування малого та середнього бізнесу, увійшовши у шорт-лист учасників рейтингу "Кращий банк для МСБ" і в топ-3 у номінації "Кращий сервіс для клієнтів МСБ"» авторитетного ділового тижневика "Бізнес".

Українське ділове співтовариство, яке формує читацьку аудиторію видання, – підприємці, фінансисти, експерти, менеджмент малого, середнього і великого бізнесу – у процесі визначення переможців рейтингу брали до уваги такі показники банків, як портфель кредитів МСБ, його динаміка за 6 місяців 2018 року і питома вага в загальному портфелі бізнес-кредитів, кількість клієнтів МСБ, наявність профільного підрозділу з обслуговування клієнтів цього сегмента, наявність спеціальних пропозицій і сервісів для підприємців, цінова політика фінустанови. В результаті було визначено переможців у номінаціях «Кращий продукт», «Цінова пропозиція», «Цільове кредитування і міжнародні програми», «Кращий банкір для МСБ», «Кращий сервіс для клієнтів МСБ».

«Висока оцінка діяльності Банку Кредит Дніпро на ринку обслуговування малого та середнього бізнесу підтверджує правильність акценту нашої бізнес-стратегії на цьому сегменті, мета якої – фінансова підтримка реального сектора економіки, оновлення й оздоровлення кредитного портфеля, – розповів Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – З початку року ми подвоїли портфель у пріоритетному для нас з точки зору кредитування агросегменті МСБ. Ключовими чинниками успіху стали гнучкість продуктових пропозицій, швидкість прийняття рішень, професіоналізм галузевих менеджерів, активний розвиток 30 партнерських програм із провідними гравцями агроринку».

Банкір підкреслив, що фінустанова продовжить акцентуватися на транзакційному бізнесі, нарощувати кредитування, розширювати присутність і розвивати кредитну експертизу в інших галузях МСБ, використовуючи напрацьований в агросегменті досвід і підтверджуючи репутацію надійного фінансового партнера.

Інтерв’ю Андрія Мойсєєнка журналу «Бізнес» про результати роботи і подальші плани банку в напрямі обслуговування сегмента МСБ можна прочитати у спецвипуску «Велика допомога малому бізнесу».

Опубліковано на сайті: 14.09.2018

Джерело: http://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/184


Замовити онлайн

Кредитну картку

Кредити на карту

Кредит під заставу

Кредит під 0%

Кредит готівкою

Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!


Следить за успехами малыша можно на канале BasketBoy TV. Подписывайтесь!