Ідея Банк став членом Львівської торгово-промислової палати

Ідея Банк, який входить до складу фінансової групи Getin Holding S.A. (Польща), став членом Львівської торгово-промислової палати.

Таке рішення Наглядова рада Банку ухвалила на своєму засіданні 6 березня 2018 року.

«Офіційний вступ Ідея Банк до Львівської ТПП є важливим кроком для розширення професійних контактів і ділових партнерів, а також дозволить посилити підтримку малого та середнього бізнесу в регіоні», - сказав Славомір Шляк, член Правління, адміністративний директор Ідея Банк.

Як повідомлялося раніше, в рамках своєї стратегії розвитку Ідея Банк планує наростити обсяги кредитування МСБ у 2018 році в два рази.

Львівська торгово-промислова палата є бізнес - асоціацією, яка створена для сприяння інноваційному розвитку економіки регіону та всіх видів підприємництва, а також підвищення конкурентоспроможності ділового середовища.

Власна регіональна мережа банку налічує 82 відділення, які покривають усі обласні центри України. Ідея Банк співпрацює з десятьма банками-партнерами та здійснює продажі через понад 2,4 тис. партнерських торгових точок.

Банк є багаторазовим переможцем різних конкурсів і рейтингів. За підсумками третього кварталу 2017 року Ідея Банк увійшов до рейтингу найбільш стійких до потрясінь банків за версією фінансового видання «Мінфін». За підсумками першого кварталу 2017 року Банк увійшов до ТОП-15 фінустанов із найнадійнішими депозитами «Рейтингу надійності банківських депозитів», упорядником якого є рейтингове агентство «Стандарт - Рейтинг». У минулому році рейтингове агентство «Кредит - Рейтинг» також підтвердило рейтинг Ідея Банку на рівні uaA +, прогноз стабільний

Опубліковано на сайті: 13.03.2018

Джерело: http://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/469


Замовити онлайн

Кредит під заставу

Кредитну картку

Кредит під 0%

Кредит готівкою

Кредити на карту

Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!


Следить за успехами малыша можно на канале BasketBoy TV. Подписывайтесь!