ОТП Банк підтримує виставку "Оригамі по-українськи. Різдвяні фантазії" в Ужгороді

Напередодні Різдвяних свят, ОТП Банк презентує до відвідування глядачів персональну виставку Оксани Лібак "Оригамі по-українськи. Різдвяні фантазії".

Оксана Лібак є членом спілки дизайнерів України, керівником гуртка оригамі ЗОЦНТТУМ, методистом МАНу, активним мистецьким діячом західноукраїнського регіону.

Виставка проходить під егідою Посольства Японії в Україні – в залах Закарпатського музею народної архітектури та побуту з 27 грудня 2017 р. до 15 січня 2018 року. Урочисте відкриття виставки відбудеться 27 грудня о 15.00.

«На мій погляд, дана виставка є дуже цінною і цікавою саме через те, що вона творчо розмістилася на перехресті двох культур (японської і української), поєднала минуле і сучасність, втілила один із проявів мистецького потенціалу нашого талановитого регіону», - відзначив Сергій Федина, керуючий Регіональним відділенням АТ "ОТП Банк" в м. Ужгороді.

Ужгородка Оксана Лібак з любов’ю до дітей і до улюбленої справи навчає своїх учнів мистецтва оригамі, яке гармонізує мисленнєве і емоційне сприйняття світу, розвиває прострове мислення, дрібну моторику, вчить концентрації і наполегливості.

Саме завдяки поєднанню естетичного і навчального змісту, виставку "Оригамі по-українськи. Різдвяні фантазії" в Ужгороді» рекомендована до відвідування різним віковим категоріям, і зокрема – дітям!

Опубліковано на сайті: 14.12.2017

Джерело: http://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/202


Замовити онлайн

Кредит під заставу

Кредитну картку

Кредит під 0%

Кредит готівкою

Кредити на карту

Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что случилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!