7 аргументів "за" онлайн-покупки (відео)

Чи завжди купувати онлайн вигідніше ніж оффлайн? За рахунок чого деякі Інтернет-магазини надають більш вигідні ціни, ніж їх оффлайн-конкуренти? У чому перевага покупок за допомогою особистого кабінету? На що звернути увагу при виборі онлайн-магазину? Відповіді шукає Prostobank.ua

Думка

Роман Красавцев, власник онлайн-магазину канцелярських товарів

Оффлайн-магазини - це завжди досить велика структура витрат: офіси, персонал, територія. Якщо говорити про якісний і повністю автоматизований інтернет-склад, то цих статей витрат просто немає. Тому й ціна на товар виходить значно нижче, ніж в інших. Оформляючи онлайн-замовлення, раджу звернути увагу на графу «Мінімальне замовлення». Вона формується виходячи з умов доставки товару. Відповідно, великі компанії, які здійснюють великі поставки, мають більш вигідні умови доставки від перевізників. Тому вони можуть дозволити собі невеликий мінімальне замовлення 300-500 гривень. Менш великі магазини закладають быльш високий мінімальний поріг 1,5 - 2 тисяч гривень.

Якщо мова йде про повністю автоматизованому складі - всіма процесами там повністю управляє програмне забезпечення. Воно своєчасно підказує працівникам складу, коли потрібно провести якісь переобліку, розглянути претензії або рекламації покупців і т.і. Тобто люди виконують всього лише команди, які видає система.

Якщо брати питання оплати замовлення, тут все орієнтуються на просту схему: оплата повинна відбуватися при отриманні. Бажано готівкою. Так як передоплата на карту - це завжди ризики для покупця. При виборі магазину, дуже важливо все рахувати. Бо як правило все дуже сильно завуальовано і в оплаті, і в доставці. Дрібним шрифтом може бути вказано «оплата з комісією». Остання може скласти більше 10% при замовленні в 300 гривень. Те ж стосується доставки. Особливо часто інтернет-магазини люблять посилатися на тарифи компанії-перевізника. Звичайно, найпростіший спосіб - вибрати магазин, який вказує остаточну вартість товару.

Опубліковано на сайті: 07.07.2015

Джерело: http://www.prostobank.ua/

Замовити онлайн:

Автокредит

Кредити на карту

Переказ з картки на картку

Кредит під 0%

Кредитну картку

Iпотечний кредит

Пластикову картку

Страховку

Кредит готівкою

Банківську комірку