УкрСиб Ессет Менеджмент: Мелодія інвестування

Здавна відомий вплив музики на психічне та фізичне здоров’я людини. Одним із перших, хто науково пояснив лікувальний ефект музики, був Піфагор, який стверджував, що музика підкоряється вищому закону (математиці) і внаслідок цього відновлює в організмі людини гармонію. А давньогрецький лікар Гіппократ лікував музикою безсоння та епілепсію. На початку XX сторіччя відомий психоневролог Володимир Бехтерєв дійшов висновку, що музика може усувати втому й заряджати людину енергією, позитивно впливати на систему кровообігу та дихання.

Релаксація за допомогою музики вже давно взята на озброєння медициною, а астрологи навіть підібрали музичні твори в залежності від знаків Зодіаку. Європейські фахівці відзначають, що напрямок лікувального впливу музики залежить не тільки від її характеру, але й від музичного інструмента, на якому її виконують. Так, звучання кларнета позитивно впливає на систему кровообігу, віолончель і скрипка діють переважно на серцево-судинну систему, а флейта - на легені й бронхи. Лікувати печінку можна під звуки дерев'яних духових інструментів, а скрипка в сполученні з фортепіано - ідеальна "пігулка" для нервової системи. Тим чином, кожен із нас цілком у змозі з урахуванням рекомендацій підібрати мелодії для відпочинку, відновлення сил і гарного настрою.

Музика може посприяти і вашому фінансовому здоров’ю. Під музику можна робити усе – навіть інвестувати. Та щоб підібрати ідеальну інвестиційну мелодію, варто звернути увагу на інвестиційний фонд "Прискорення" під управлінням КУА "УкрСиб Ессет Менеджмент». Це один з найактуальніших інвестиційних інструментів в оркестрі компанії. Фонд дає можливість інвестору захистити свої вкладення від ризику девальвації національної валюти, оскільки реалізує стратегію інвестування у найменш ризикові активи - облігації зовнішньої державної позики (так звані ОВДП або єврооблігації), облігації внутрішньої державної позики та інструменти грошового ринку (депозити, золото).

Інвестор отримує ряд переваг від участі у Фонді:

  • можливість отримати більшу дохідність порівняно з депозитною ставкою;
  • невелика сума для первісного інвестування;
  • диверсифікована структура активів дозволяє використовувати широкий перелік інструментів для інвестування залежно від ситуації на фінансових ринках;
  • актуальність стратегії фонду в період поточної нестабільності на фінансовому та валютному ринках.

Дізнатися більше про фонд та управляючу компанію АТ «КУА АПФ «УкрСиб Ессет Менеджмент» Ви зможете за посиланнями:

Опубліковано на сайті: 23.07.2012

Джерело: http://www.ukrsibfunds.com/

Замовити онлайн:

Iпотечний кредит

Кредити на карту

Переказ з картки на картку

Кредит під 0%

Банківську комірку

Кредит готівкою

Кредитну картку

Страховку

Автокредит

Пластикову картку