АСК "ІНГО Україна" запускає програму страхування, яка дозволяє лікувати важкі хвороби за кордоном

Страхова програма "Світова медицина" покриває лікування складних захворювань, які є виключенням у більшості програмах ДМС.

Серед них: онкологія, окремі серцево-судинні захворювання, нейрохірургія, лікування, пов'язане з пересадкою органів тощо.

 «Часто трапляється, що єдиний можливий варіант підтвердження діагностики, консультації, лікування та реабілітації є лише за кордоном», – зазначає заступник голови правління АСК «ІНГО Україна» Віктор Шевченко. – «Саме для таких ситуацій ми створили спеціальну страхову програму «Світова медицина». Вона дає людям більші можливості і відкриває доступ до провідних медичних експертів в своїх областях і зарубіжної медицини з високим рівнем медичного обладнання».

Умови програми дозволяють проходити діагностику і лікування вперше виявлених хвороб в кращих клініках Європи, Ізраїлю та США. У разі настання страхового випадку страхова компанія компенсує не лише медичні послуги і лікарські засоби, а й транспортні витрати, проживання пацієнта і супроводжуючої особи, послуги перекладача та перекладів.

Максимальна страхова сума на всі періоди страхування складає 2 млн.євро. Ліміт страхової суми на 1 рік – 1 млн.євро. Загальний субліміт страхового відшкодування на лікарські засоби, придбані на території України протягом всіх періодів страхування, складає 50 тис. євро.

Страхуватися за програмою «Світова медицина» можуть особи віком від 0 до 64 років, але за умови заповнення медичної анкети.

Навіть після отримання медичної допомоги за кордоном застрахована особа може продовжити дію полісу на наступний період.

Опубліковано на сайті: 27.11.2017

Джерело: http://www.prostobank.ua/spravochniki/kompanii/id/629


Замовити онлайн

Кредити на карту

Кредитну картку

Кредит готівкою

Кредит під заставу

Кредит під 0%

Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!


Следить за успехами малыша можно на канале BasketBoy TV. Подписывайтесь!