Інтернет-проект "Страхові продукти" UNIQA визнано найкращим

За підсумками споживчого голосування Страхова компанія "УНІКА" отримала перемогу у всеукраїнському конкурсу інтернет-проектів E-Commerce Awards 2018 в категорії "Страхові продукти".

З 2016 року УНІКА впровадила проект «Інтернет-технології для обслуговування клієнтів». Одним з напрямків проекту стали он-лайн продажі страхових продуктів. Таким чином, на сайті компанії www.uniqa.ua  можна он-лайн придбати такі продукти, як автоцивілка, туристичне страхування, страхування квартири та відповідальності. Важливим етапом проекту на початку 2018 року стало відкриття Кабінету клієнта - MyUNIQA, завдяки якому клієнти на сайті компанії www.uniqa.ua  мають можливість оплачувати чергові платежі за договорами, замовляти пролонгації, отримувати інформацію по веденню страхових справ, а також задавати питання і отримувати консультацію у персонального менеджера. 


Ukrainian E-Commerce Awards - незалежна професійна премія, що присуджується кращим гравцям ринку e-commerce шостий рік поспіль. Головна мета нагороди - створити відзнаку, що гарантує кінцевому покупцю надійність послуги і безпеку покупки. А також виділити досягнення гравців ринку e-commerce в Україні. Цього року заявки на участь в конкурсі подали понад 300 інтернет-проектів, які працюють в Україні. В номінації «Вибір споживачів» за свої улюблені інтернет-магазини проголосували більше 15 тис. покупців. Перевірку дотримання методології визначення переможців проводила Міжнародна аудиторська компанія Deloitte.


Олена Ульє, Голова правління  Страхової компанії «УНІКА»:  «Світ стрімко йде в онлайн, і страховий ринок — не виключення. Нам дуже приємно долучитися до цієї важливої для українського ринку Е-commerce події і отримати цю нагороду, оскільки розвиток онлайн-продуктів і онлайн-сервісів є одним з пріорітетних напрямків для нашої компанії.   Дякую жюрі за довіру, а споживачам − за вибір».

Опубліковано на сайті: 27.04.2018

Джерело: https://uniqa.ua/


Замовити онлайн

Кредитну картку

Кредит готівкою

Кредит під заставу

Кредит під 0%

Кредити на карту

Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!


Следить за успехами малыша можно на канале BasketBoy TV. Подписывайтесь!