Понад 1 млн грн виплатила СГ "ТАС" за згорілий автомобіль

Надзвичайна подія, внаслідок якої було пошкоджено застрахований Страховою групою "ТАС" автомобіль Audi A8, сталася в місті Рівне.

Повернувшись з роботи додому пізно ввечері, клієнт СГ «ТАС», як завжди, залишив свій седан на парковці неподалік свого будинку. А вже за кілька годин його розбудив дзвінок охоронця стоянки, який повідомив, що авто палає. Як з’ясувалося, займання сталося в передній частині автомобіля. На місце пригоди були терміново викликані пожежні, правоохоронці та спеціалісти служби з надзвичайних ситуацій, які дійшли висновку, що причиною займання став підпал автомобіля. Втім, пошуки зловмисників співробітниками поліції результатів так і не дали.

Водночас Страхова група «ТАС», дослідивши обставини інциденту, прийняла рішення про визнання його страховим випадком та виплату страхового відшкодування в розмірі заподіяних автовласникові збитків. Авто було застраховано за програмою «5 зірок» договору «ЄвроКАСКО».

Нагадаємо, за підсумками січня – жовтня поточного року обсяг страхових відшкодувань СГ «ТАС» досяг 436,83 млн грн. При цьому частка договорів автострахування в портфелі виплат страховика за результатами десяти місяців перевищила 83,6%. Так, за полісами обов’язкової «автоцивілки» Страховою групою «ТАС» було відшкодовано потерпілим 156,94 млн грн, за полісами «Зелена картка» – 106,6 млн грн. В свою чергу, виплати за договорами страхування наземного транспорту склали 101,84 млн грн.

 

Опубліковано на сайті: 28.11.2018

Джерело: http://www.prostobank.ua/spravochniki/kompanii/id/677


Замовити онлайн

Кредит під заставу

Кредит під 0%

Кредити на карту

Кредит готівкою

Кредитну картку

Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!


Следить за успехами малыша можно на канале BasketBoy TV. Подписывайтесь!