УНІКА отримала акредитацію АССА

Страхова компанія "УНІКА" отримала акредитацію роботодавців АССА (The Association of Chartered Certified Accountants), що підтверджує відповідність вимогам і високим стандартам навчання персоналу та підвищення кваліфікації фахівців у галузі фінансів та бухгалтерського обліку.

Таким чином, УНІКА дістала офіційне підтвердження того, що надає своїм працівникам можливості для навчання та підвищення кваліфікації, забезпечуючи доступ до спеціальних ресурсів АССА, яка є міжнародним стандартом, що дає змогу компаніям порівнювати свою діяльність із навчання та розвитку працівників із міжнародними еталонами. 

АССА — глобальна професійна асоціація, яка об’єднує фахівців у галузі фінансів та обліку. Основна мета її діяльності — розвиток фінансової професії у світі. Налічується 188 000 членів АССА і 480 000 студентів АССА в 181 країні. Понад 8500 компаній, що підтримують високі стандарти навчання та розвитку фінансових фахівців, мають статус акредитованого роботодавця АССА. 

Олена Ульє, голова правління Страхової компанії «УНІКА»: «Отримання статусу акредитованого роботодавця АССА насамперед підтверджує націленість СК «УНІКА» на розвиток своїх фахівців у галузі фінансів та бухгалтерського обліку відповідно до найкращих світових стандартів і підтвердження їхнього професійного рівня. Сподіваюся, що підтримка АССА сприятиме подальшому професійному зростанню наших колег, що, своєю чергою, позитивно позначиться на розвитку нашого бізнесу загалом».

Опубліковано на сайті: 27.03.2018

Джерело: https://uniqa.ua/

Замовити онлайн:

Автокредит

Банківську комірку

Кредитну картку

Страховку

Iпотечний кредит

Кредит готівкою

Кредити на карту

Переказ з картки на картку

Пластикову картку