Чому система Western Union займає практично монопольне становище на ринку переказів України

За даними НБУ, монопольний стан на ринку переказів займає система Western Union (56% ринку по переказах в Україну і 76% за переказами з України). У чому секрет успіху системи? - цікавився Prostobank.ua

Олександр Стецко, начальник управління розвитку продуктів і проектів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро

Лідируючі ринкові позиції системи грошових переказів Western Union в Україні і в світі пояснюються її респектабельною репутацією - це найстаріша система, що працює на ринку більше 140 років, а також широкою мережею - понад 500 тисяч відділень більш ніж в 200 країнах світу. Для порівняння: з WU працюють 53 українських банки, з MoneyGram - 47, а з IntelExpress і зовсім 12.

Також важливими аргументами є швидкість і зручність сервісу. Наприклад, клієнт може вибрати оптимальний для себе спосіб отримання грошей, переведених в системі WU: особисто в найближчому відділенні агента або онлайн, шляхом безготівкового зарахування на свою платіжну карту.

Олена Деркач, провідний експерт сектора розвитку роздрібного бізнесу ОТП Банку

Системи грошових переказів Money Gram і Western Union схожі в роботі, при виборі клієнти орієнтуються на наявність відділення системи в пункті відправлення та пункті отримання переказу, а також на суму комісії за переказ.

Western Union - це одна з найвідоміших і надійних систем в світі з мережею відділень практично в усіх населених пунктах і як правило, миттєвим вчиненням транзакцій. З недоліків - досить високий відсоток комісії. Комісія в Money Gram трохи нижче, ніж у Western Union, відділення є в багатьох населених пунктах, проте мережа менше.

Так, завдяки тому, що Western Union давно на ринку, користується довірою і гарною репутацією, має широку мережу точок відправки-виплати переказів, система залишається більш популярною.

Опубліковано на сайті: 24.10.2018

Джерело: http://www.prostobank.ua/


Замовити онлайн

Кредити на карту

Кредит готівкою

Кредит під 0%

Кредитну картку

Кредит під заставу

Забавное видео

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо! Посмотреть все видео малыша можно на канале BasketBoy TV