Укрпошта: тарифи на послуги, адреси відділень, офіційний сайт

Які послуги сьогодні надає Укрпошта? Де знаходяться відділення Укрпошти? Який офіційний сайт Укрпошти? Чи варто здійснювати переказ грошей через Укрпошту? На ці та інші питання Ви зможете знайти відповіді в цій замітці.

Українське державне підприємство поштового зв'язку "Укрпошта" - національний оператор поштового зв'язку України, яка є членом Всесвітнього поштового союзу з 1947 року.
Підприємство "Укрпошта" функціонує як самостійна господарська одиниця з 1994 року, і йому також належить "Дирекція розробки знаків поштової оплати" (до 5 листопада 2008 року - "Видавництво "Марка України"), що випускає офіційні поштові марки та інші знаки поштової оплати України.

Адреси філій і відділень Укрпошти в Україні можна знайти на офіційному сайті компанії на сторінці "Філії Укрпошти "

Офіційний сайт Укрпошти - http://www.ukrposhta.com
Основні послуги Укрпошти:

  • послуги поштового зв'язку - приймання, обробка, перевезення та доставка поштових посилок, повідомлень тощо.
  • фінансові послуги - грошові перекази по Україні та за кордон, перекази грошей через міжнародні системи грошових переказів, виплата і доставка пенсій, прийом платежів тощо.

Актуальні тарифи на послуги Укрпошти можна подивитися на сайті Укрпошти в розділі "Тарифи"

Для довідки

Щоб порівняти тарифи Укрпошти на здійснення грошових переказів по україні та закордон з тарифами інших систем грошових переказів, необхідно відвідати розділ "Рейтинги грошових переказів" на нашому сайті.
Кумедне відео
Пошук організацій