Банк Кредит Дніпро пропонує українцям альтернативний варіант депозитних програм – ОВДП

Банк Кредит Дніпро пропонує клієнтам альтернативний депозитним програмам варіант розміщення грошових коштів – купівлю облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП).

ОВДП – це облігації, випущені від імені держави з метою фінансування загальнодержавних потреб. Мінфін України здійснює випуск трьох різновидів ОВДП: стандартних (номінованих у гривні), індексованих і номінованих в інвалюті, щодо яких випуск і погашення купона і номіналу здійснюється в іноземній валюті. Хранителем ОВДП є НБУ, а держава – гарант стовідсоткового повернення вкладень. Фінансово вигідними облігації внутрішньої держпозики роблять фіксована висока процентна ставка як у гривні, так і в інвалюті, а також можливість продажу на вторинному ринку. Дохід від операцій з ОВДП звільняється від сплати податку на доходи фізичних осіб.

 Процедура придбання і проведення операцій з ОВДП проста і зручна. Клієнт відкриває рахунок у цінних паперах із подальшим підписанням договору на брокерське обслуговування. У супроводі компетентного співробітника відбувається підбір, придбання і зарахування ОВДП на рахунок клієнта в цінних паперах. Після закінчення терміну згідно з випуском ОВДП Міністерство фінансів України виплачує клієнту на рахунок у банку номінальну вартість цінних паперів і накопичені відсотки.

 «Ми не припиняємо роботу над розширенням послуг для заможних клієнтів, і ОВДП є альтернативним інструментом із розміщення вкладень. Висока надійність, максимальна прибутковість, а також гнучкість термінів – основні переваги ОВДП, – сказав Максим Шахалов, директор з приватного банкінгу Банку Кредит Дніпро. – На наш погляд, сьогодні це дуже перспективний напрямок розміщення коштів. Тільки минулого року обсяг торгів ОВДП склав понад 200 млрд грн. І зараз один із найбільш вдалих моментів для того, щоб вкладати кошти в держпапери. Ринок цінних паперів зі все ще високими ставками і порівняно невеликими ризиками сьогодні один із найефективніших варіантів збереження і примноження коштів».

Опубліковано на сайті: 10.08.2017

Джерело: http://www.prostobiz.ua/spravochniki/banki/id/184

Забавное видео

Фантастические броски этого 2-х летнего карапуза покорили Интернет! А вы так умеете бросать?

Замовити онлайн:

Автокредит

Переказ з картки на картку

Кредити на карту

Пластикову картку

Банківську комірку

Кредитну картку

Страховку

Кредит готівкою

Кредит під 0%

Iпотечний кредит