Банк ПІВДЕННИЙ запустив нові депозити – "Пенсійний" і "Морський"

З 7 серпня поточного року в Банку ПІВДЕННИЙ почали діяти нові моделі вкладів – "Пенсійний" і "Морський", які спеціально розроблені для клієнтів пенсійного віку та представників морських спеціальностей (а також членів їхніх сімей).

«Наш банк постійно оновлює лінійку продуктів і послуг. Розробляючи нові депозитні моделі, ми орієнтуємося на індивідуальний підхід до кожного клієнта, враховуємо побажання наших клієнтів. Нові депозити «Пенсійний» і «Морський» об’єднали в собі максимально зручні умови збереження та примноження коштів для даних категорій клієнтів», – прокоментував директор департаменту роздрібного бізнесу Банку ПІВДЕННИЙ Артем Семейнов.

Банк ПІВДЕННИЙ постійно вдосконалює продукти, призначені для підвищення рівня добробуту пенсіонерів. Депозит «Пенсійний» – спеціальна пропозиція в національній валюті для клієнтів пенсійного віку. Відкриття даного депозиту можливо на 3 або 6 місяців із щомісячною виплатою процентів. Поповнювати суму депозиту клієнти можуть без обмежень – протягом усього строку дії вкладу в будь-який зручний час і на будь-яку суму.

Вклад «Морський» – цільова депозитна програма, розроблена спеціально для моряків (а також членів їхніх сімей), яка оптимально відповідає всім їхнім вимогам. Оформити вклад можна на зручний строк (6 або 9 місяців) і отримати додатковий дохід до своєї заробітної плати (до 4 % річних у доларах США та 3 % річних в євро). Відкривши вклад перед виходом у рейс на мінімальну суму (10 доларів США/євро), моряк може поповнювати його без будь-яких обмежень протягом усього строку дії договору, оформивши послугу «Регулярний платіж», а також за допомогою системи дистанційного обслуговування MyBank. Виплата процентів за депозитом здійснюється наприкінці строку дії договору.

Оформити депозити «Пенсійний» і «Морський» можна в будь-якому відділенні Банку ПІВДЕННИЙ. Більш детальна інформація за вкладами доступна за посиланням.

Опубліковано на сайті: 10.08.2017

Джерело: http://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/205

Замовити онлайн:

Переказ з картки на картку

Кредит під 0%

Банківську комірку

Кредити на карту

Кредитну картку

Страховку

Iпотечний кредит

Пластикову картку

Кредит готівкою

Автокредит