На що слід звернути увагу при виборі банку для зберігання цінностей у сейфі

Якими повинні бути характеристики сховища, сейфа і самого банківського відділення - дізнавався у експертів Prostobank.ua

Олександр Саламанін, начальник управління ресурсних і комісійних операцій Конкорд Банку

Сховища для індивідуальних сейфів всіх банків відповідають найвищим вимогам безпеки.

Сейф для оренди необхідно вибирати керуючись власними вимогами, які необхідно чітко для себе визначити: розмір сейфа, місце розташування банку, доступ до сейфу (тому що існують обмеження за часом і кількістю відвідувань), термін оренди і цінові параметри.

Виходячи з цих вимог і потрібно вибирати банк, який їх задовольнить повністю або в більшій частині.

Артем Сімейнв, директор Департаменту роздрібного бізнесу Банку Південний

При виборі банку для зберігання цінностей у сейфі радимо клієнтам звернути увагу на репутацію банку і систему безпеки у відділенні банку (наявність професійної охорони, наявність охоронної сигналізації і камер стеження).

Сам депозитарій повинен бути розташований у відокремленому приміщенні, закритому для звичайних відвідувачів банку. Систему безпеки сховищ з сейфами регулює НБУ. Наприклад, в інструкції регулятора чітко обумовлено, що охорона сейфа повинна вестися цілодобово, крім цього зазначений кожен показник, що впливає на безпеку - починаючи від відсутності вікон в сховище до товщини його стін.

Опубліковано на сайті: 16.04.2018

Джерело: http://www.prostobank.ua/


Замовити онлайн

Кредит під 0%

Кредит під заставу

Кредитну картку

Кредит готівкою

Кредити на карту

Забавное видео

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо! Посмотреть все видео малыша можно на канале BasketBoy TV