Де найнижчі ставки по кредитах на поповнення обігових коштів терміном на 1 рік у гривні

Prostobiz.ua досліджував умови надання кредитів на поповнення обігових коштів терміном на 1 рік у гривні. Аналітики нашого сайту досліджували кредитні пропозиції 20 найбільших українських банків.

Станом на 14.09.2017 досліджувані кредити надають 18 банків. Середня реальна ставка по таких кредитах становить 20,14% річних. Загальна кількість кредитних програм на вказаний термін - 45.

Найдоступніший кредит на поповнення оборотних коштів пропонують Кредобанк і Ощадбанк - всього 5% реальних річних за програмою "Соціальне підприємництво спільно з wnisef". Нижче в таблиці Prostobiz.ua відібрав по одній кращій пропозиції від банку (з точки зору вартості) для згаданих умов.

ТОП-18 найкращих кредитів на поповнення оборотних коштів на 1 рік у гривні за станом на 14.09.2017 р.

Подивитися актуальний рейтинг кредитів на поповнення оборотних коштів на нашому сайті можна тут

Тенденція змін середньої реальної процентної ставки по кредитах на поповнення оборотних коштів у гривні терміном на 1 рік в поточному році відображена в наступній діаграмі:

Для довідки:

Реальна ставка - це номінальна ставка, скоригована з урахуванням одноразової і щомісячної комісії при їх наявності

Думка експерта

Кредити бізнесу на поповнення оборотних коштів: який профіль позичальника? Які терміни кредиту найбільш затребувані?

Ніна Тараненко, директор департаменту малого та середнього бізнесу Банку ПІВДЕННИЙ

Основні вимоги до профілю позичальника сегмента МСБ для отримання кредиту такі: стабільний і прибутковий бізнес, прозора організаційна структура, термін ведення господарської діяльності не менше 12 місяців, а також гарна репутація і кредитна історія. Є ще додаткові чинники, які вже залежать безпосередньо від кредитних продуктів.

 

Віктор Цикалюк, начальник департаменту продажів корпоративним клієнтам Конкорд банку

Потреба в кредиті на поповнення оборотних коштів з'являється у клієнтів, яким необхідно покрити розрив у фінансовому циклі або наростити торговий оборот. За даними кредитами звертаються представники всіх галузей, але в більшій мірі представники торгової галузі. Банки надають кредити на поповнення оборотних коштів клієнтам, які вже мають стійкий бізнес і працюють на ринку мінімум 12 місяців. Такі кредити найчастіше вимагають наявності забезпечення. Необхідність забезпечення та вид забезпечення визначаються виходячи з суми кредиту, величини позичальника, строку кредитування. Кредити на поповнення обігових коштів надаються в основному на строк до року, і цього періоду досить, щоб клієнт зміг пройти більше одного фінансового циклу. При необхідності після закінчення 12 місяців клієнт може звернутися в банк за пролонгацією свого кредиту.

Опубліковано на сайті: 11.10.2017

Джерело: http://www.prostobiz.ua/

Забавное видео

Фантастические броски этого 2-х летнего карапуза покорили Интернет! А вы так умеете бросать?

Замовити онлайн:

Кредити на карту

Страховку

Кредитну картку

Пластикову картку

Iпотечний кредит

Переказ з картки на картку

Автокредит

Кредит під 0%

Кредит готівкою

Банківську комірку