Кредитні карти: які тенденції 2017 році?

Що відбувається на ринку кредитних карт в поточному році? - дізнавався у банкірів Prostobank.ua

Артем Сімейнов, директор департаменту роздрібного бізнесу Банку ПІВДЕННИЙ

Головна тенденція ринку кредитних карт в 2017 році - впевнене регулярне зростання. На сьогоднішній день немає жодного роздрібного банку, який не пропонував би даний продукт клієнту.

У 2017 році при оформленні кредитних карт банки суворіше перевіряють потенційних позичальників і надають особливі умови постійним клієнтам. При цьому, кожен банк намагається запропонувати свій унікальний продукт. Як і завжди - найбільшим попитом кредитні карти будуть користуватися у відпускний період, перед початком навчального року і під час свят.

Володимир Линник, керівник управління карткових продуктів ТАСкомбанк

Ми бачимо все менше акцентів на цінових параметрах і все більше переваг при розрахунках карткою. У цінових пропозиціях істотних змін не відбулося - ефективна ставка за користування готівкою за кредитними картками залишається практично на колишньому рівні. А ось при розрахунках в торгових мережах, крім стандартних переваг в термінах пільгового періоду і безкоштовному розрахунку, також активно розвиваються і інші методи стимулювання використання кредитного пластику. Це не тільки повернення частини коштів за придбаний товар або послугу у вигляді cash back, але і спільні пропозиції в рамках ко-бренд програм, що дозволяють отримувати достатньо відчутні знижки або бонуси. Також в сфері платежів активно розвиваються сучасні інноваційні технології, такі як contactless, цифрові гаманці і т. д., роблячи платежі більш доступними, швидкими і комфортними.

Опубліковано на сайті: 11.10.2017

Джерело: http://www.prostobank.ua/

Забавное видео

Фантастические броски этого 2-х летнего карапуза покорили Интернет! А вы так умеете бросать?

Замовити онлайн:

Кредит готівкою

Пластикову картку

Автокредит

Кредити на карту

Iпотечний кредит

Переказ з картки на картку

Кредитну картку

Кредит під 0%

Банківську комірку

Страховку