УКРГАЗБАНК має найнадійніші депозити серед державних банків України

УКРГАЗБАНК має найвищий рейтинг надійності (привабливі) банківських депозитів серед державних банків України.

Такі результати «Рейтингу надійності банківських депозитів» оприлюднило рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» (Україна) за підсумками аналізу діяльності українських банків за 9 місяців 2017 року.

З 70 банків у рейтингу потрапило лише 60, а з цих 60 банків – 17 отримали найвищу оцінку, у 13 банків рівень надійності депозитів був визнаний хорошим, і лише у 30 банків – задовільним.

За результатами аналізу банківської системи України, експерти наголосили на помітних процесах відновлення банківського сектору, а макроекономічні тенденції підтвердили, що зростання в банківському секторі має здорову природу і спирається на відновлення економічної активності.

Також, автори рейтингу зазначили, що надійність депозитів серед  державних банків України є свідченням того, що Уряд, як і раніше, показав себе надійним партнером для банків з участю держави в капіталі.

 «Агентство вважає, що подібні тенденції залишаються головним досягненням фінансової стабільності під керівництвом НБУ, МВФ і українського уряду», - йдеться у повідомленні.

Детальніше про «Рейтинг надійності (привабливості) банківських депозитів» 

Ліцензія НБУ №123 от 06.10.2011

Опубліковано на сайті: 05.12.2017

Джерело: http://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/239


Замовити онлайн

Кредити на карту

Кредит готівкою

Кредит під заставу

Кредит під 0%

Кредитну картку

Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что случилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!