Журнал "Фокус" назвав Альфа-Банк Україна кращим роботодавцем року

Альфа-Банк Україна увійшов у рейтинг "Кращий роботодавець року" серед фінансових установ за підсумками опитування популярного видання "Фокус".

Для проведення опитування організатори склали перелік найбільших українських компаній з різних галузей, які є лідерами та визнаними брендами у всіх ключових секторах економіки.

Двоетапне голосування визначило, хто з лідерів різних галузей є бажаним роботодавцем для більшості респондентів. Загалом, в опитуванні взяли участь близько 5 тисяч українців.

Альфа-Банк Україна, посідаючи лідерську позицію в рейтингу видання «Фокус», у черговий раз довів статус одного з кращих роботодавців України. Люди є основною цінністю компанії, тому банк прагне надавати співробітникам не лише конкуренті умови праці, але й можливості для навчання, кар’єрного росту та розвитку.

Як відзначив «Фокус», банк готовий розглядати кандидатів без досвіду роботи для початкових позицій. Новим співробітникам обіцяють навчання, гнучкий графік з можливістю поєднувати роботу та навчання, швидкий кар’єрний ріст.

Опубліковано на сайті: 05.12.2017

Джерело: http://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/130

Замовити онлайн:

Банківську комірку

Страховку

Кредитну картку

Кредит готівкою

Iпотечний кредит

Автокредит

Переказ з картки на картку

Пластикову картку

Кредити на карту