СГ "ТАС" виплатила понад 496 тис. грн за викрадене авто

За статистикою Національної поліції, щодня в Україні викрадаються в середньому 14 – 15 автомобілів.

При цьому рейтинг «уподобань» злочинців, що «спеціалізуються» на угонах, вже впродовж тривалого часу очолюють авто марки Toyota. Так, за даними правоохоронців, за дев’ять місяців поточного року 205 власників цих автомобілів залишились без своїх залізних коней через їх викрадення.

Саме так сталося із клієнткою Страхової групи «ТАС» з Києва, власницею Toyota Camry 2012 року випуску. Залишивши автомобіль біля супермаркету, страхувальниця СГ «ТАС» відправилась в магазин за покупками. А коли за півгодини повернулась, авто на місці вже не було.

На жаль, незважаючи на всі зусилля правоохоронців, пошуки викраденого автомобіля допоки бажаних результатів не принесли.
В свою чергу, Страхова група «ТАС», вивчивши обставини справи, прийняла рішення про визнання пригоди страховим випадком та виплату належного за укладеним договором страхування наземного транспорту відшкодування в розмірі понесених клієнткою збитків, що склали 496 125 грн. Варто додати, що автомобіль було застраховано за програмою «1 зірка» договору «ЄвроКАСКО».

Нагадаємо, за вказаною програмою СГ «ТАС» приймає на страхування транспорті засоби виключно на випадок викрадення чи знищення. Страховий тариф за програмою мінімальний – і становить лише 0,99%.

Загалом договір «ЄвроКАСКО» включає в себе п’ять програм з різним наповненням – в залежності від потреб, водійського досвіду та фінансових можливостей кожного автовласника. Таким чином, кожен водій в рамках одного продукту може обрати для себе оптимальний варіант страхового захисту свого автомобіля за прийнятною ціною і при цьому незмінно високої якості, що відповідає найвищим європейським стандартам автострахування.

 

Опубліковано на сайті: 30.11.2018

Джерело: http://www.prostobank.ua/spravochniki/kompanii/id/677


Замовити онлайн

Кредити на карту

Кредит готівкою

Кредит під заставу

Кредитну картку

Кредит під 0%

Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!


Следить за успехами малыша можно на канале BasketBoy TV. Подписывайтесь!