У 2013 році Надра Банк інвестував у реальний сектор економіки понад 10 млрд грн

У минулому році Надра Банк інвестував понад 10 млрд грн у реальний сектор економіки України.

Банком профінансовані ключові вітчизняні підприємства, серед яких компанії з реалізації сільгосп-, авто- та спецтехніки, постачальники і компанії транспортного машинобудування та залізничної галузі, локальні трейдери продуктів, сільськогосподарських культур і добрив, нафтопродуктів, лікеро-горілчаних виробів та багато інших. 

«У 2013 році банк «Надра» підтримував реальний сектор економіки не тільки в якості надійного контрагента у сфері розрахунково-касового обслуговування та примноження коштів компаній, але і як інвестор, – розповіла Тетяна Кононова, директор з корпоративного бізнесу банку«Надра». – Ми розуміємо важливість на стратегічному рівні капіталовкладень в економіку України. Тому в 2013 році нашим банком профінансовано низку великих і дуже важливих проектів у різних галузях української економіки».

За підсумками 2013 року розмір кредитного портфеля юридичних осіб банку «Надра» зріс на 106%. За словами Тетяни Кононової, фінустанова і надалі має намір збільшувати обсяги інвестицій у реальний сектор економіки України. Зокрема, в планах банкірів на 2014 рік – зростання кредитного портфеля корпоративних клієнтів на рівні не нижче торішнього.


Замовити онлайн

Кредит під заставу

Кредит під 0%

Кредити на карту

Кредитну картку

Кредит готівкою

Забавное видео

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо! Посмотреть все видео малыша можно на канале BasketBoy TV