Всі новини

19.01.2018

ТОП - 10 кращих пластикових карт Maestro та Visa Electron в гривні

Bankchart.com.ua досліджував умови видачі пластикових карт Maestro та Visa Electron в гривні. Аналітики нашого сайту досліджували платіжні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

18.01.2018

ТОП - 10 кращих депозитів в євро терміном на 3 місяця

Bankchart.com.ua досліджував умови розміщення вкладів в євро терміном на 3 місяця. У дослідженнях брали участь всі депозити, з будь-якої виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу. Аналітики нашого сайту дослідили депозитні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

17.01.2018

В якому банку вигідніше отримати овердрафт для бізнесу терміном на 2 роки в гривні

Bankchart.com.ua досліджував умови надання овердрафтів для бізнесу терміном на 2 роки в гривні. Аналітики нашого сайту досліджували кредитні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

17.01.2018

Що буде з курсом готівкового долара і євро в січні-лютому - 2018?

Яким буде курс обміну валют найближчим часом - дізнавався у банкірів Prostobank.ua

16.01.2018

Де найдешевші тарифи на переказ 30 тисяч гривень по Україні

Bankchart.com.ua досліджував вартість переказу 30000 гривень по Україні. Аналітики нашого сайту досліджували тарифи провідних систем грошових переказів.

15.01.2018

В якому банку вигідніше отримати кредит на розвиток бізнесу терміном на 1 рік в доларах США

Bankchart.com.ua досліджував умови надання кредитів на розвиток бізнесу терміном на 1 рік в доларах США. Аналітики нашого сайту досліджували кредитні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

15.01.2018

Що буде з депозитами в 2018 році?

Які тенденції депозитних ставок? Чи будуть запропоновані ринку новинки за депозитними продуктами? - дізнавався у банкірів Prostobank.ua

12.01.2018

В якому банку вигідніше оформити кредитну карту терміном на 3 роки

Bankchart.com.ua досліджував умови видачі кредитних карт терміном на 3 роки в національній валюті. Аналітики нашого сайту досліджували кредитні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

11.01.2018

Рейтинг кращих ставок по автокредитах на покупку нової іномарки терміном на 5 років

Bankchart.com.ua досліджував умови надання автокредитів на покупку нової іномарки терміном на 5 років в національній валюті. Аналітики нашого сайту дослідили кредитні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

10.01.2018

Чому PayPal і Western Union блокують операції, пов'язані з криптовалютами

І чим можуть бути небезпечні такі трансакції? - дізнавався Prostobank.ua

10.01.2018

16% річних - максимальна ставка за бізнес-депозитами в гривні терміном на 3 місяця

Bankchart.com.ua досліджував умови розміщення бізнес вкладів в гривні терміном на 3 місяця. У дослідженнях брали участь депозити з будь-якої виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу. Аналітики нашого сайту досліджували депозитні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

09.01.2018

В якому банку вигідніше отримати кредит на покупку житла в новобудові терміном на 10 років

Bankchart.com.ua досліджував умови надання кредитів на покупку житла в новобудові терміном на 10 років в національній валюті. Аналітики нашого сайту дослідили кредитні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

05.01.2018

Де найвищі ставки за депозитами в доларах США терміном на 3 місяця

Bankchart.com.ua досліджував умови розміщення вкладів в доларах США терміном на 3 місяця. У дослідженнях брали участь всі депозити, з будь-якої виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу. Аналітики нашого сайту дослідили депозитні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

04.01.2018

В якому банку вигідніше отримати кредит під заставу терміном на 3 роки

Bankchart.com.ua досліджував умови надання кредитів під заставу терміном на 3 роки в національній валюті. Аналітики нашого сайту досліджували кредитні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

03.01.2018

НБУ посилив вимоги до клієнтів банків по підтвердженню походження коштів - думка експерта

Вже в листопаді багато клієнтів зіткнулися з тим, що банки вимагають такі документи навіть для операцій з раніше відкритими рахунками, що призводить до незручностей і невдоволення клієнтів. Чи можна уникнути таких негативних наслідків? Що робити, якщо клієнт, наприклад, не може підтвердити походження коштів, розміщених раніше на депозит? Чи не призведе це до відтоку коштів з банківської системи? - дізнавався у експерта Prostobank.ua

Статті по темі

Замовити онлайн:

Переказ з картки на картку

Пластикову картку

Автокредит

Кредитну картку

Iпотечний кредит

Кредит готівкою

Кредити на карту

Страховку

Банківську комірку


Підпишіться на розсилку сайту, це безкоштовно!
Всього передплатників - 13221

Кращі банківські продукти за 9 місяців 2017 року за версією Prostobank.ua