Всі новини

26.09.2016

НБУ збільшив ліміт на зняття іноземної валюти з рахунків клієнтів. Нововведення коментують експерти

Як позначиться збільшення ліміту на зняття готівкової іноземної валюти з рахунків клієнтів зі 100 до 250 тис.грн в день (в еквіваленті), що відбулося з 15 вересня відповідно до постанови НБУ №368 від 14.09.2016, на залишках коштів в банках? Чи повинен відбутися приплив валюти на депозити? - дізнавався Prostobank.ua

23.09.2016

Купівля та догляд за акваріумом в Києві обійдеться близько чотирьох тисяч гривень на рік

Акваріум - відмінна прикраса для будь-якого будинку. Найбільше спостерігати за рибками люблять діти, хоча психологи рекомендують акваріуми як засіб для заспокоєння нервової системи і дорослим. Але у скільки ж обійдеться покупка і догляд за акваріумом?

21.09.2016

Населення продовжує розміщувати депозити в банках, незважаючи на те, що ставки по ним повзуть вниз

Згідно з даними НБУ обсяг термінових депозитів в банках України в липні виріс до 287,8 млрд.грн. При цьому ставки за всіма видами валют продовжують зниження.

19.09.2016

Чим загрожує зростання іноземного капіталу в банківській системі України? - думка експертів

За результатами першого півріччя 2016 року питома вага іноземного капіталу в банківській системі України продемонструвала рекордне зростання, майже досягши 55%. З чим це пов'язано? Які можуть бути наслідки для української банківської системи? - Дізнавався у банкірів Prostobank.ua

16.09.2016

Вартість абонемента в тренажерний зал в Києві стартує від 380 грн.

Prosto займатися спортом і вести здоровий спосіб життя стає модним. Prostobank.ua дізнавався, у скільки обходиться українцям підтримка тіла в формі.

14.09.2016

Середня вартість оренди банківського сейфа складає 19 грн / день і не залежить від розміру комірки

Середня вартість оренди найбільш популярних маленьких і середніх комірок становить 19,6 грн / день, а найбільших - 19,9 грн / день. При цьому діапазон цін на оренду великий, а найбільш активні учасники ринку в боротьбі за клієнта переглядають інші параметри послуги.

12.09.2016

Фермери і банки - боротьба за виживання

Для України питання фінансування аграрного ринку завжди було актуальним. У зв’язку з кризою на банківському поприщі, що загострилася, шанси на отримання кредиту для фермерських господарств стали малоймовірними. Хоча, як стверджують банкіри, високі ставки за кредитами – не єдиний фактор, що впливає на можливості фінансування фермерських пыдприэмств.

12.09.2016

Як убезпечити свої цінності в банківському сейфі - думка експертів

Банк не відповідає за зміст цінностей в індивідуальному сейфі. Як клієнт може убезпечити свої заощадження і цінності в даному випадку? - Дізнавався у експертів Prostobank.ua

09.09.2016

Прокат дитячих ваг, стільчиків для годування, колясок, ліжечок та автокрісел в Києві коштує від 90 гривень на місяць

У кризовий час придбання дитячих речей, особливо для першого року життя, стає просто не по кишені. У зв'язку з постійним падінням курсу гривні, зарплати українців не встигають наздогнати підвищення цін. Prostobank.ua пропонує вихід із ситуації: замість покупки багато предметів побуту можна взяти в оренду.

07.09.2016

Наскільки критерій "кількість скарг від страхувальників" характеризує якість роботи страховика? - думка експертів

За підсумками 2 кварталу 2016 року МТСБУ почало публікувати дані по всім страховим компаніям в розрізі кількості скарг на компанію і питомої ваги скарг в кількості врегульованих страховиком справ. Наскільки зазначені дані характеризують якість роботи страховика - дізнавався Protobank.ua

02.09.2016

Гуртки та секції для дітей обійдуться в новому навчальному році від 240 гривень в місяць

Почався новий навчальний рік, батьки ретельно готувалися до нього, купуючи форму, навчальне приладдя та інше. Однак, крім школи, дитина часто відвідує заняття з іноземних мов, музичні школи або спортивні секції. Скільки коштує такий розвиток і на що звертати увагу при їх виборі, дізнавався Prostobank.ua.

31.08.2016

Ставки по кредитних картах знижуються, а функціонал карток зростає

В кінці весни поточного року ставки по кредитних картах знизилися більш ніж на 10 п.п., кількість банків - емітентів скоротилася на дві установи, а гравці, що залишилися, шукають нові способи боротьби за платоспроможного клієнта.

29.08.2016

Пенсійний фонд відповів на актуальні питання українців щодо призначення та виплати пенсій

Prostopravo знайомить читачів з актуальними питаннями оформлення, призначення та виплати пенсій в Україні.

29.08.2016

Що дасть новий Податковий кодекс: всі зміни

Зміни в Податковий кодекс не вилилися в фіскальну революцію, як розраховував багато хто. Не сталося головного – зменшення податкового тиску на бізнес і введення відповідальності податківців.

26.08.2016

Шиномонтаж в Києві восени 2016 року обійдеться водіям від 140 грн.

Іде літо, а разом з ним закінчується і весняно-літній період у водіїв. Prostobank.ua вирішив поцікавитися, скільки буде коштувати восени шиномонтаж і супутні послуги.

Популярні теми
Відео дня