Всі новини

15.02.2019

Де найнижчі ставки по кредитних картах терміном на 2 роки

Bankchart.com.ua досліджував умови видачі кредитних карт терміном на 2 роки в національній валюті. Аналітики нашого сайту досліджували кредитні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

14.02.2019

4,9% річних - максимальна ставка за депозитами в доларах США терміном на 3 місяця

Bankchart.com.ua досліджував умови розміщення вкладів в доларах США терміном на 3 місяця. У дослідженнях брали участь всі депозити, з будь-якої виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу. Аналітики нашого сайту дослідили депозитні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

13.02.2019

ТОП - 10 кращих бізнес-депозитів в євро терміном на 9 місяців

Bankchart.com.ua досліджував умови розміщення бізнес вкладів в євро терміном на 9 місяців. У дослідженнях брали участь депозити з будь-якої виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу. Аналітики нашого сайту досліджували депозитні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

13.02.2019

Що таке кобейджингові карти "Простір" -UnionPay, анонсовані НБУ?

Наскільки зацікавлені банки в емісії таких карт? - розпитував банкірів Prostobank.ua

12.02.2019

Де найдешевші тарифи на переказ 500 $ в Ізраїль

Bankchart.com.ua досліджував вартість переказу 500 $ в Ізраїль. Аналітики нашого сайту досліджували тарифи провідних систем грошових переказів.

11.02.2019

ТОП - 8 кращих агрокредитів терміном на 5 років в гривні

Bankchart.com.ua досліджував умови надання агрокредитів терміном на 5 років в гривні. Аналітики нашого сайту досліджували кредитні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

08.02.2019

В якому банку вигідніше отримати автокредит на покупку нового вітчизняного авто терміном на 3 роки

Bankchart.com.ua досліджував умови надання автокредитів на покупку нового вітчизняного авто терміном на 3 роки в національній валюті. Аналітики нашого сайту дослідили кредитні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

07.02.2019

ТОП - 14 кращих кредитів на покупку житла в новобудові терміном на 15 років

Bankchart.com.ua досліджував умови надання кредитів на покупку житла в новобудові терміном на 15 років в національній валюті. Аналітики нашого сайту дослідили кредитні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

06.02.2019

Де найвищі ставки за бізнес-депозитами в доларах США терміном на 1 рік

Bankchart.com.ua досліджував умови розміщення бізнес вкладів в доларах США терміном на 1 рік. У дослідженнях брали участь депозити з будь-якої виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу. Аналітики нашого сайту досліджували депозитні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

06.02.2019

Оплата за допомогою QR-кодів: що важливо знати

У чому її переваги і де можна скористатися оплатою за допомогою QR-коду на даний момент? - дізнавався у банкірів Prostobank.ua

05.02.2019

В якому банку вигідніше оформити депозит в гривні терміном на 1 місяць

Bankchart.com.ua досліджував умови розміщення вкладів в гривні терміном на 1 місяць. У дослідженнях брали участь всі депозити, з будь-якої виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу. Аналітики нашого сайту дослідили депозитні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

04.02.2019

5% річних - мінімальна ставка по кредитам на покупку устаткування терміном на 1 рік в гривні

Bankchart.com.ua досліджував умови надання кредитів на покупку устаткування терміном на 1 рік в гривні. Аналітики нашого сайту досліджували кредитні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

01.02.2019

Як найдешевше перевести 500 $ в Молдову

Bankchart.com.ua досліджував вартість переказу 500 $ в Молдову. Аналітики нашого сайту досліджували тарифи провідних систем грошових переказів.

Статті по темі

Замовити онлайн

Кредит під заставу

Кредитну картку

Кредит під 0%

Кредити на карту

Кредит готівкою

Забавное видео

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо! Посмотреть все видео малыша можно на канале BasketBoy TV