Всі новини

21.11.2018

В якому банку вигідніше оформити бізнес-депозит в доларах США терміном на 6 місяців

Bankchart.com.ua досліджував умови розміщення бізнес вкладів в доларах США терміном на 6 місяців. У дослідженнях брали участь депозити з будь-якої виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу. Аналітики нашого сайту досліджували депозитні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

21.11.2018

Як купити валюту без відвідування банку?

З лютого-2019 стане доступна покупка населенням валюти онлайн: чи готуються банки до цього нововведення? Як буде відбуватися покупка? Які будуть обмеження? - дізнавався у банкірів Prostobank.ua

20.11.2018

Рейтинг кращих пластикових карт Mass Mastercard та Visa Classic в гривні

Bankchart.com.ua досліджував умови видачі пластикових карт Mass Mastercard в гривні. Аналітики нашого сайту досліджували платіжні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

19.11.2018

Як заощадити заряд батареї телефону

Великий і яскравий дисплей, безлімітний інтернет, мегакорисні віджети і додатки, постійний зв'язок з колегами та друзями, чудові фото і останні новини світу - смартфони міцно зайняли місце в нашому житті. Вони зручні, корисні і незамінні, але чомусь часто "вмирають" в самий невідповідний момент. І тоді кожен з нас задається питанням, як економити батарею на телефоні? Як підтримувати життя гаджета максимально довго, якщо немає можливості зарядити його? - свої поради приготував Prostobank.ua

19.11.2018

0,75 % річних - мінімальна ставка по агрокредитам терміном на 3 роки в гривні

Bankchart.com.ua досліджував умови надання агрокредитів терміном на 3 роки в гривні. Аналітики нашого сайту досліджували кредитні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

16.11.2018

Рейтинг кращих ставок за депозитами в євро терміном на 9 місяців

Bankchart.com.ua досліджував умови розміщення вкладів в євро терміном на 9 місяців. У дослідженнях брали участь всі депозити, з будь-якої виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу. Аналітики нашого сайту дослідили депозитні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

15.11.2018

Де найнижчі ставки по кредитах на покупку житла на вторинному ринку терміном на 1 рік

Bankchart.com.ua досліджував умови надання кредитів на покупку житла на вторинному ринку терміном на 1 рік в національній валюті. Аналітики нашого сайту дослідили кредитні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

14.11.2018

Як легше і дешевше оплатити комунальні послуги?

Сума оплат за комунальні послуги зростає з кожним роком. У зв'язку з цим економія навіть на невисоких комісійних дозволить уникнути чималих витрат за підсумками року. Як це зробити - дізнавався Prostobank.ua

14.11.2018

Рейтинг кращих ставок за бізнес-депозитами в гривні терміном на 6 місяців

Bankchart.com.ua досліджував умови розміщення бізнес вкладів в гривні терміном на 6 місяців. У дослідженнях брали участь депозити з будь-якої виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу. Аналітики нашого сайту досліджували депозитні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

13.11.2018

ТОП - 14 кращих кредитних карт терміном на 2 роки

Bankchart.com.ua досліджував умови видачі кредитних карт терміном на 2 роки в національній валюті. Аналітики нашого сайту досліджували кредитні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

12.11.2018

Де найдешевші тарифи на розрахунково-касове обслуговування бізнесу

Bankchart.com.ua досліджував тарифи на РКО українських банків для приватних підприємців і підприємств. Аналітики нашого сайту досліджували тарифні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

12.11.2018

6 простих способів зменшити витрати на воду

Prosto постійне зростання цін на водопостачання змусило задуматися про економію води навіть тих з нас, хто ніколи не був борцем за екологію. І якщо всесвітнє потепління - подія віддалена, то ось рахунки на воду кожна українська сім'я отримує справно. Які способи зменшити витрати на оплату водопостачання існують - дізнавався Prostobank.ua

09.11.2018

Як найдешевше перевести 1000 євро в Італію

Bankchart.com.ua досліджував вартість переказу 1000 євро в Італію. Аналітики нашого сайту досліджували тарифи провідних систем грошових переказів.

08.11.2018

ТОП - 13 кращих депозитів в доларах США терміном на 9 місяців

Bankchart.com.ua досліджував умови розміщення вкладів в доларах США терміном на 9 місяців. У дослідженнях брали участь всі депозити, з будь-якої виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу. Аналітики нашого сайту дослідили депозитні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

Статті по темі

Замовити онлайн

Кредити на карту

Кредит під заставу

Кредит під 0%

Кредитну картку

Кредит готівкою

Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!


Следить за успехами малыша можно на канале BasketBoy TV. Подписывайтесь!