Всі новини

22.05.2017

Банки покращують умови кредитів на придбання б/в автомобілів

Середні ставки по автокредитах на старі автомобілі знижуються. При цьому на ринку з'явилися кредитні пропозиції зі ставкою 0,01% річних.

19.05.2017

Година послуг няні у Києві коштує мінімум 30 грн

Багато жінок-мам виходять на роботу до досягнення дитиною трьохрічного віку. Якщо дитину нема з ким залишити вдома та в інших непередбачуваних обставинах, батьки звертаються за послугами няні.Prostobank.ua дослідив ціни на послуги столичних, львівських та одеських нянь.

17.05.2017

Банківська картка, що розпізнає відбиток пальця - міф чи реальність?

Компанія Mastercard анонсувала банківську карту з біометричними засобами ідентифікації власника (розпізнавання відбитка пальця). Наскільки перспективна ця технологія? Чи зможе вона бути застосована в Україні вже найближчим часом? - дізнавався у банкірів Prostobank.ua

15.05.2017

У яких банках можна знімати готівкові позикові кошти з кредитки безкоштовно

Як відомо, кредитними коштами з карти краще розраховуватися безготівково - в торговій мережі або інтернет. Але на ринку є пропозиції кредитних карт з нульовою вартістю зняття коштів в мережі банку-емітента. Подробиці дізнавався Prostobank.ua

12.05.2017

Вартість розробки проекту будинку та дачної ділянки стартує від 150 грн за квадратний метр

На Prostobank.ua можна вибрати найбільш підходящі умови кредитів на ремонт та будівництво. Завдяки рейтингу іпотечних кредитів кожен може знайти вигідну програму кредитування. Сьогодні ми розкажемо,на які витрати варто розраховувати, починаючи будівельні роботи.

10.05.2017

Який параметр є вирішальним при виборі кредитної картки? - думка експертів

На що слід звернути увагу потенційним позичальникам? - опитував банкірів Prostobank.ua

05.05.2017

Вартість навчання трюкам на велосипеді стартує від 70 грн у Києві та від 599 грн у Львові і Дніпрі

Велоспорт завойовує все більшу популярність у серцях українців. У багатьох містах країни облаштовуються спеціальні велодоріжки для катання. Тому Prostobank.ua вирішив дослідити, скільки коштує навчання катанню та трюкам на цьому виді транспорту.

04.05.2017

Топ-10 кращих іпотечних кредитів на покупку нерухомості на вторинному ринку

Prostobank.ua продовжує давати свої незалежні рекомендації щодо вибору кращих банківських продуктів. Сьогодні поговоримо про кредити на придбання житла на вторинному ринку в національній валюті. Який банк пропонує найкращу кредитну програму?

03.05.2017

Росія хоче заборонити грошові перекази в Україну - ситуацію коментують експерти

Президент Росії підписав закон, що вводить заборону на грошові перекази в Україну через іноземні платіжні системи. Послуги російських платіжних систем недоступні в Україні з осені-2016. Які залишаться варіанти здійснення платежу з України в Росію і в зворотному напрямку після вступу закону в силу? Який розмір комісії на них? - дізнавався у банкірів Prostobank.ua

28.04.2017

Вартість салатів у ресторанах та кафе Києва стартує від 15 грн

Prostobank.ua продовжує досліджувати ціни на різноманітні товари та послуги, які займають вагому частку у сімейному бюджеті. Сьогодні ми розкажемо, скільки вам прийдеться заплатити за салати у київських кафе та ресторанах.

26.04.2017

Пластикову карту якої платіжної системи слід вибрати для користування всередині України? - поради банкірів

MasterCard зараз активно проводить акції і кобрендові заходи, а Visa в цьому плані менш активна. Чому? - опитував експертів Prostobank.ua

25.04.2017

Найкращі кредити на нові іномарки стартують від 16,9% річних

Prostobank.ua продовжує давати свої незалежні рекомендації щодо вибору кращих банківських продуктів. На цей раз наша мова піде про кредити на придбання нових автомобілів в національній валюті. Який банк пропонує найкращу кредитну програму?

24.04.2017

Середня вартість випуску особистої картки MasterCard середнього класу нижче, ніж Visa

Вартість випуску карт Маss Mastercard в середньому на 17 грн. нижче, ніж вартість карт Visa Classic. При цьому на ринку все ще присутні пропозиції з нульовою вартістю випуску та обслуговування таких карт.

21.04.2017

Найнижча в Україні вартість оренди койко-місця у хостелі - у Харкові

З приходом весни люди починають активніше подорожувати Україною. Популярними серед населення є тури вихідного дня. Prostobank.uaвирішив дослідити, у скільки обійдеться подорожуючим ночівля у готелях та хостелах Києва, Львова, Дніпра, Одеси та Харкова.

19.04.2017

Ліміт продажу готівкової валюти і золота підняли до 150 тис.грн - ситуацію коментують експерти

Постановою НБУ "Про внесення змін до постанови Національного банку від 13 грудня 2016 року №410" обмеження на продаж готівкової іноземної валюти населенню підняли з 12 тис.грн в день до 150 тис.грн. Як це пом'якшення позначиться на ринку готівкової валюти і готівкового золота? - питав банкірів Prostobank.ua

Статті по темі
Простобанк ТВ