Всі новини

19.09.2018

6% річних - максимальна ставка за бізнес-депозитами в доларах США терміном на 1 рік

Bankchart.com.ua досліджував умови розміщення бізнес вкладів в доларах США терміном на 1 рік. У дослідженнях брали участь депозити з будь-якої виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу. Аналітики нашого сайту досліджували депозитні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

19.09.2018

Чи потрібно скасовувати держгарантії по валютних внесках?

Саме таку ініціативу проявили в ФГВФО. Про те, що з цього приводу думають банківські експерти, дізнавався Prostobank.ua

18.09.2018

ТОП - 15 кращих кредитів на покупку житла на вторинному ринку терміном на 10 років

Bankchart.com.ua досліджував умови надання кредитів на покупку житла на вторинному ринку терміном на 10 років в національній валюті. Аналітики нашого сайту дослідили кредитні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

17.09.2018

Де найдешевші тарифи на зняття готівки

Bankchart.com.ua досліджував тарифи на РКО українських банків для приватних підприємців і підприємств. Аналітики нашого сайту досліджували тарифні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

14.09.2018

ТОП - 20 кращих кредитів готівкою терміном на 2 роки

Bankchart.com.ua досліджував умови надання кредитів готівкою терміном на 2 роки в національній валюті. Аналітики нашого сайту досліджували кредитні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

13.09.2018

39,2 % річних - мінімальна ставка по кредитних картах терміном на 3 роки

Bankchart.com.ua досліджував умови видачі кредитних карт терміном на 3 роки в національній валюті. Аналітики нашого сайту досліджували кредитні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

12.09.2018

Рейтинг кращих ставок по мікрокредитам для розвитку бізнесу терміном на 3 роки в гривні

Bankchart.com.ua досліджував умови надання мікрокредитів для розвитку бізнесу терміном на 3 роки в гривні. Аналітики нашого сайту досліджували кредитні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

12.09.2018

Чому в липні-2018 депозити в нацвалюті зменшилися, а в інвалюті - виросли? - думка експерта

За даними НБУ, залишки депозитів населення в гривні в платоспроможних банках в липні скоротилися - на 3,1% до 254,7 млрд. грн, а в іноземній валюті виросли на 1,9% до $ 8,6 млрд. З чим може бути пов'язаний відтік гривні і зростання валюти на депозитних рахунках? - розпитував експерта Prostobank.ua

11.09.2018

В якому банку вигідніше оформити пластикову карту класу Gold в гривні

Bankchart.com.ua досліджував умови видачі пластикових карт Gold Mastercard та Visa Gold в гривні. Аналітики нашого сайту досліджували платіжні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

10.09.2018

ТОП - 16 кращих бізнес-депозитів в євро терміном на 1 рік

Bankchart.com.ua досліджував умови розміщення бізнес вкладів в євро терміном на 1 рік. У дослідженнях брали участь депозити з будь-якої виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу. Аналітики нашого сайту досліджували депозитні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

07.09.2018

Де найнижчі ставки по автокредитах на покупку нової іномарки терміном на 5 років

Bankchart.com.ua досліджував умови надання автокредитів на покупку нової іномарки терміном на 5 років в національній валюті. Аналітики нашого сайту дослідили кредитні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

06.09.2018

Де найвищі ставки за депозитами в доларах США терміном на 1 місяць

Bankchart.com.ua досліджував умови розміщення вкладів в доларах США терміном на 1 місяць. У дослідженнях брали участь всі депозити, з будь-якої виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу. Аналітики нашого сайту дослідили депозитні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

05.09.2018

В якому банку дешевше відкрити рахунок корпоративному клієнту

Bankchart.com.ua досліджував тарифи на РКО українських банків для приватних підприємців і підприємств. Аналітики нашого сайту досліджували тарифні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

05.09.2018

Грошові перекази в Росію за допомогою систем грошових переказів: як вибрати систему?

У чому переваги такого способу переказу в порівнянні з іншими (SWIFT та ін.)? - розпитував банкіра Prostobank.ua

04.09.2018

ТОП - 15 кращих кредитів на покупку житла в новобудові терміном на 10 років

Bankchart.com.ua досліджував умови надання кредитів на покупку житла в новобудові терміном на 10 років в національній валюті. Аналітики нашого сайту дослідили кредитні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

Статті по темі

Замовити онлайн:

Автокредит

Кредит готівкою

Страховку

Переказ з картки на картку

Кредит під 0%

Кредити на карту

Банківську комірку

Пластикову картку

Кредитну картку

Iпотечний кредит


Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что случилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!