Всі новини

03.12.2018

В якому банку вигідніше отримати мікрокредит для розвитку бізнесу терміном на 1 рік в гривні

Bankchart.com.ua досліджував умови надання мікрокредитів для розвитку бізнесу терміном на 1 рік в гривні. Аналітики нашого сайту досліджували кредитні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

30.11.2018

Де найвищі ставки за депозитами в гривні терміном на 9 місяців

Bankchart.com.ua досліджував умови розміщення вкладів в гривні терміном на 9 місяців. У дослідженнях брали участь всі депозити, з будь-якої виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу. Аналітики нашого сайту дослідили депозитні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

29.11.2018

Рейтинг кращих ставок по кредитах під заставу терміном на 2 роки

Bankchart.com.ua досліджував умови надання кредитів під заставу терміном на 2 роки в національній валюті. Аналітики нашого сайту досліджували кредитні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

28.11.2018

5% річних - мінімальна ставка по кредитам на поповнення оборотних коштів терміном на 1 рік в гривні

Bankchart.com.ua досліджував умови надання кредитів на поповнення оборотних коштів терміном на 1 рік в гривні. Аналітики нашого сайту досліджували кредитні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

28.11.2018

Чи потрібно НБУ контролювати кредитні спілки, страхові та фінансові компанії?

Як ви ставитеся до того, що НБУ ухвалить у Нацкомфінпослуг контроль над всім фінансовим ринком: кредитними спілками та фінкомпаніями в першу чергу? - дізнавався у банкірів Prostobank.ua

27.11.2018

Де найдешевші тарифи на переказ 500$ в Австралію

Bankchart.com.ua досліджував вартість переказу 500$ в Австралію. Аналітики нашого сайту досліджували тарифи провідних систем грошових переказів.

26.11.2018

В якому банку дешевше відкрити рахунок підприємцю

Bankchart.com.ua досліджував тарифи на РКО українських банків для приватних підприємців і підприємств. Аналітики нашого сайту досліджували тарифні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

26.11.2018

Чи варто зараз купувати золоті злитки?

Що відбувається на ринку готівкового золота? Якого номіналу злитки користуються найбільшою популярністю? - розпитував у банкірів Prostobank.ua

23.11.2018

12,19 % річних - мінімальна ставка по автокредитах на покупку б/в авто вітчизняного виробництва терміном на 2 роки

Bankchart.com.ua досліджував умови надання автокредитів на покупку б/в авто вітчизняного виробництва терміном на 2 роки в національній валюті. Аналітики нашого сайту дослідили кредитні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

22.11.2018

Як найдешевше перевести 500 $ в Білорусь

Bankchart.com.ua досліджував вартість переказу 500 $ в Білорусь. Аналітики нашого сайту досліджували тарифи провідних систем грошових переказів.

21.11.2018

В якому банку вигідніше оформити бізнес-депозит в доларах США терміном на 6 місяців

Bankchart.com.ua досліджував умови розміщення бізнес вкладів в доларах США терміном на 6 місяців. У дослідженнях брали участь депозити з будь-якої виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу. Аналітики нашого сайту досліджували депозитні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

21.11.2018

Як купити валюту без відвідування банку?

З лютого-2019 стане доступна покупка населенням валюти онлайн: чи готуються банки до цього нововведення? Як буде відбуватися покупка? Які будуть обмеження? - дізнавався у банкірів Prostobank.ua

20.11.2018

Рейтинг кращих пластикових карт Mass Mastercard та Visa Classic в гривні

Bankchart.com.ua досліджував умови видачі пластикових карт Mass Mastercard в гривні. Аналітики нашого сайту досліджували платіжні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

19.11.2018

Як заощадити заряд батареї телефону

Великий і яскравий дисплей, безлімітний інтернет, мегакорисні віджети і додатки, постійний зв'язок з колегами та друзями, чудові фото і останні новини світу - смартфони міцно зайняли місце в нашому житті. Вони зручні, корисні і незамінні, але чомусь часто "вмирають" в самий невідповідний момент. І тоді кожен з нас задається питанням, як економити батарею на телефоні? Як підтримувати життя гаджета максимально довго, якщо немає можливості зарядити його? - свої поради приготував Prostobank.ua

19.11.2018

0,75 % річних - мінімальна ставка по агрокредитам терміном на 3 роки в гривні

Bankchart.com.ua досліджував умови надання агрокредитів терміном на 3 роки в гривні. Аналітики нашого сайту досліджували кредитні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

Статті по темі

Замовити онлайн

Кредити на карту

Кредитну картку

Кредит під 0%

Кредит під заставу

Кредит готівкою

Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!


Следить за успехами малыша можно на канале BasketBoy TV. Подписывайтесь!