Всі новини

31.10.2018

Чи буде створена альтернатива системі міжнародних платежів SWIFT?

Як Ви ставитеся до ідеї створення альтернативної SWIFT системи (не американського походження, непідконтрольної США)? - розпитував банкірів Prostobank.ua

30.10.2018

20,4% річних - максимальна ставка за депозитами в гривні терміном на 3 місяця

Bankchart.com.ua досліджував умови розміщення вкладів в гривні терміном на 3 місяця. У дослідженнях брали участь всі депозити, з будь-якої виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу. Аналітики нашого сайту дослідили депозитні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

29.10.2018

В якому банку вигідніше отримати овердрафт для бізнесу терміном на 2 тиждня в гривні

Bankchart.com.ua досліджував умови надання овердрафтів для бізнесу терміном на 2 тиждня в гривні. Аналітики нашого сайту досліджували кредитні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

29.10.2018

Що таке "банківський сертифікат" і кому він цікавий?

Депутати внесли на розгляд ВРУ законопроект про випуск нових цінних паперів - банківських сертифікатів (законопроект № 9034). У чому суть такого цінного паперу і основна ідея випуску? - дізнавався у банкірів Prostobank.ua

26.10.2018

ТОП - 18 кращих кредитів готівкою терміном на 3 роки

Bankchart.com.ua досліджував умови надання кредитів готівкою терміном на 3 роки в національній валюті. Аналітики нашого сайту досліджували кредитні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

25.10.2018

Скільки коштує перевести 5000 гривень по Україні

Bankchart.com.ua досліджував вартість переказу 5000 гривень по Україні. Аналітики нашого сайту досліджували тарифи провідних систем грошових переказів.

24.10.2018

В якому банку найдешевші тарифи на зняття готівки для бізнесу

Bankchart.com.ua досліджував тарифи на РКО українських банків для приватних підприємців і підприємств. Аналітики нашого сайту досліджували тарифні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

24.10.2018

Чому система Western Union займає практично монопольне становище на ринку переказів України

За даними НБУ, монопольний стан на ринку переказів займає система Western Union (56% ринку по переказах в Україну і 76% за переказами з України). У чому секрет успіху системи? - цікавився Prostobank.ua

23.10.2018

ТОП - 11 найкращих автокредитів на покупку б/в іномарки терміном на 3 роки

Bankchart.com.ua досліджував умови надання автокредитів на покупку б/в іномарки терміном на 3 роки в національній валюті. Аналітики нашого сайту дослідили кредитні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

22.10.2018

Де найвищі ставки за бізнес-депозитами в гривні терміном на 9 місяців

Bankchart.com.ua досліджував умови розміщення бізнес вкладів в гривні терміном на 9 місяців. У дослідженнях брали участь депозити з будь-якої виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу. Аналітики нашого сайту досліджували депозитні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

22.10.2018

4 простих способи заощадити на мобільному зв'язку

Ще кілька років тому ціни на послуги мобільних операторів перебували на мінімальному рівні і навіть знижувалися всупереч загальній тенденції до подорожчання. Але зараз всі оператори під впливом непростої економічній ситуації стали планомірно підвищувати тарифи - прибирати архівні тарифи, навіть якщо ви користувалися ними десяток років, збільшувати абонплату. В таких умовах питання економії на зв'язку стає актуальним як ніколи. Про те, як заощадити, розповість Prostobank.ua

19.10.2018

ТОП - 10 кращих пластикових карт Maestro та Visa Electron у гривні

Bankchart.com.ua досліджував умови видачі пластикових карт Maestro та Visa Electron в гривні. Аналітики нашого сайту досліджували платіжні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

18.10.2018

ТОП - 12 кращих депозитів в євро терміном на 3 місяця

Bankchart.com.ua досліджував умови розміщення вкладів в євро терміном на 3 місяця. У дослідженнях брали участь всі депозити, з будь-якої виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу. Аналітики нашого сайту дослідили депозитні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

17.10.2018

Де найнижчі ставки за кредитам на розвиток бізнесу терміном на 2 роки в гривні

Bankchart.com.ua досліджував умови надання кредитів на розвиток бізнесу терміном на 2 роки в гривні. Аналітики нашого сайту досліджували кредитні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

17.10.2018

Чому в Україні MasterCard обігнав Visa за кількістю пластикових карт?

За даними НБУ, абсолютним лідером за кількістю активних карт влітку-2018 є система MasterCard (68,3% ринку), а всього третина карт (30,4%) належить системі Visa. При цьому кілька років тому частки цих систем розподілялися практично рівномірно. З чим пов'язані такі зміни? - розпитував банкірів Prostobank.ua

Статті по темі

Замовити онлайн

Кредит під 0%

Кредит під заставу

Кредитну картку

Кредити на карту

Кредит готівкою

Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!


Следить за успехами малыша можно на канале BasketBoy TV. Подписывайтесь!