Всі новини

16.10.2018

Кращі банківські продукти для бізнесу: підсумки 3 кварталу-2018

Компанія "Простобанк Консалтинг" регулярно проводить дослідження пропозицій більш ніж 20 найбільших банків України, що спеціалізуються на послугах приватним підприємцям і юридичним особам, і сьогодні ми пропонуємо вам ознайомитися з переліком переможців номінації "Кращий продукт" 3 кварталу 2018 року.

16.10.2018

Кращі банківські продукти: підсумки 3 кварталу-2018

Компанія "Простобанк Консалтинг" регулярно проводить дослідження пропозицій більш ніж 40 найбільших банків України і сьогодні ми пропонуємо вам ознайомитися з переліком переможців номінації "Кращий продукт" 3 кварталу 2018 року.

16.10.2018

Як менше платити за світло: поради щодо економії електроенергії

Prosto дні стають коротшими, а ночі - довшими. А це означає, що споживання електроенергії з приходом осені і її холодів неминуче зросте. Як заощадити електроенергію в своїх оселях, щоб сімейний бюджет не тріщав по швах - радить Prostobank.ua

12.10.2018

В якому банку вигідніше оформити кредитну карту терміном на 1 рік

Bankchart.com.ua досліджував умови видачі кредитних карт терміном на 1 рік в національній валюті. Аналітики нашого сайту досліджували кредитні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

11.10.2018

Як найдешевше перевести 500 $ в Вірменію

Bankchart.com.ua досліджував вартість переказу 500 $ в Вірменію. Аналітики нашого сайту досліджували тарифи провідних систем грошових переказів.

10.10.2018

Де найдешевші тарифи на відкриття поточного рахунку бізнесу

Bankchart.com.ua досліджував тарифи на РКО українських банків для приватних підприємців і підприємств. Аналітики нашого сайту досліджували тарифні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

09.10.2018

Де найнижчі ставки по автокредитах на покупку нового вітчизняного авто терміном на 5 років

Bankchart.com.ua досліджував умови надання автокредитів на покупку нового вітчизняного авто терміном на 5 років в національній валюті. Аналітики нашого сайту дослідили кредитні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

08.10.2018

В якому банку вигідніше оформити бізнес-депозит в євро терміном на 9 місяців

Bankchart.com.ua досліджував умови розміщення бізнес вкладів в євро терміном на 9 місяців. У дослідженнях брали участь депозити з будь-якої виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу. Аналітики нашого сайту досліджували депозитні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

08.10.2018

Як менше платити за газ: секрети економії

Осінь prosto радує нас останніми теплими днями, але синоптики вже попереджають про нічні заморозки, а економісти загрожують черговим підвищенням ціни на газ для населення. Все це змушує задуматися про те, як заощадити газ і відповідно зменшити витрати на опалення, підігрів води та приготування їжі. Про доступні способи економії розповість Prostobank.ua

05.10.2018

В якому банку вигідніше оформити депозит в доларах США терміном на 3 місяця

Bankchart.com.ua досліджував умови розміщення вкладів в доларах США терміном на 3 місяця. У дослідженнях брали участь всі депозити, з будь-якої виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу. Аналітики нашого сайту дослідили депозитні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

04.10.2018

ТОП - 15 кращих кредитів під заставу терміном на 1 рік

Bankchart.com.ua досліджував умови надання кредитів під заставу терміном на 1 рік в національній валюті. Аналітики нашого сайту досліджували кредитні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

03.10.2018

Cтраховка для безвіза: необхідність, вартість, підводні камені

Безвізовий режим подарував українцям можливість недорогих і спонтанних поїздок до Європи. Пакет документів, який був потрібний для оформлення візи, тепер замінює діючий біометричний закордонний паспорт. Однак економити на туристичній страховці мандрівники не поспішають. У скільки обійдеться страховий поліс для поїздки в країни ЄС, в яких випадках він необхідний і що потрібно врахувати при виборі страхової компанії - розбирався Prostobank.ua.

03.10.2018

Де найнижчі ставки за кредитами на придбання комерційного авто терміном на 3 роки в гривні

Bankchart.com.ua досліджував умови надання кредитів на придбання комерційного авто терміном на 3 роки в гривні. Аналітики нашого сайту досліджували кредитні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

02.10.2018

Рейтинг кращих ставок по кредитах на покупку житла в новобудові терміном на 5 років

Bankchart.com.ua досліджував умови надання кредитів на покупку житла в новобудові терміном на 5 років в національній валюті. Аналітики нашого сайту дослідили кредитні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

Статті по темі

Замовити онлайн

Кредит під заставу

Кредитну картку

Кредит готівкою

Кредит під 0%

Кредити на карту

Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!


Следить за успехами малыша можно на канале BasketBoy TV. Подписывайтесь!