Всі новини

12.12.2018

Як обміняти стару купюру на гарну?

Чи можна обміняти стару (порвану, забруднену та інше) купюру в касі банку? Які вимоги до купюри пред'являються при обміні? - дізнавався у банкірів Prostobank.ua

11.12.2018

В якому банку вигідніше отримати кредит на покупку житла в новобудові терміном на 15 років

Bankchart.com.ua досліджував умови надання кредитів на покупку житла в новобудові терміном на 15 років в національній валюті. Аналітики нашого сайту дослідили кредитні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

10.12.2018

В якому банку найдешевші тарифи на зняття готівки для бізнесу

Bankchart.com.ua досліджував тарифи на РКО українських банків для приватних підприємців і підприємств. Аналітики нашого сайту досліджували тарифні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

07.12.2018

Де найдешевші тарифи на переказ 20 тисяч гривень по Україні

Bankchart.com.ua досліджував вартість переказу 20000 гривень по Україні. Аналітики нашого сайту досліджували тарифи провідних систем грошових переказів.

06.12.2018

В якому банку вигідніше оформити депозит в доларах США терміном на 6 місяців

Bankchart.com.ua досліджував умови розміщення вкладів в доларах США терміном на 6 місяців. У дослідженнях брали участь всі депозити, з будь-якої виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу. Аналітики нашого сайту дослідили депозитні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

05.12.2018

Де найвищі ставки за бізнес-депозитами в євро терміном на 3 місяця

Bankchart.com.ua досліджував умови розміщення бізнес вкладів в євро терміном на 3 місяця. У дослідженнях брали участь депозити з будь-якої виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу. Аналітики нашого сайту досліджували депозитні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

05.12.2018

Банк порушує нормативи НБУ: що робити клієнтам?

За даними НБУ з 79 платоспроможних банків на 1 листопада 2018 року хоча б один норматив порушували 25 банків. Які нормативи слід брати до уваги клієнтам банків і про що може говорити регулярне порушення нормативів НБУ тим чи іншим банком? - дізнавався у банкіра Prostobank.ua

04.12.2018

Рейтинг кращих ставок по автокредитах на покупку нового вітчизняного авто терміном на 1 рік

Bankchart.com.ua досліджував умови надання автокредитів на покупку нового вітчизняного авто терміном на 1 рік в національній валюті. Аналітики нашого сайту дослідили кредитні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

03.12.2018

В якому банку вигідніше отримати мікрокредит для розвитку бізнесу терміном на 1 рік в гривні

Bankchart.com.ua досліджував умови надання мікрокредитів для розвитку бізнесу терміном на 1 рік в гривні. Аналітики нашого сайту досліджували кредитні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

30.11.2018

Де найвищі ставки за депозитами в гривні терміном на 9 місяців

Bankchart.com.ua досліджував умови розміщення вкладів в гривні терміном на 9 місяців. У дослідженнях брали участь всі депозити, з будь-якої виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу. Аналітики нашого сайту дослідили депозитні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

29.11.2018

Рейтинг кращих ставок по кредитах під заставу терміном на 2 роки

Bankchart.com.ua досліджував умови надання кредитів під заставу терміном на 2 роки в національній валюті. Аналітики нашого сайту досліджували кредитні пропозиції більш ніж 40 найбільших українських банків.

28.11.2018

5% річних - мінімальна ставка по кредитам на поповнення оборотних коштів терміном на 1 рік в гривні

Bankchart.com.ua досліджував умови надання кредитів на поповнення оборотних коштів терміном на 1 рік в гривні. Аналітики нашого сайту досліджували кредитні пропозиції більш ніж 20 найбільших українських банків.

28.11.2018

Чи потрібно НБУ контролювати кредитні спілки, страхові та фінансові компанії?

Як ви ставитеся до того, що НБУ ухвалить у Нацкомфінпослуг контроль над всім фінансовим ринком: кредитними спілками та фінкомпаніями в першу чергу? - дізнавався у банкірів Prostobank.ua

Статті по темі

Замовити онлайн

Кредит під 0%

Кредитну картку

Кредит готівкою

Кредити на карту

Кредит під заставу

Забавное видео

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо! Посмотреть все видео малыша можно на канале BasketBoy TV