Додатковий заробіток

Додатковий заробіток на дому в Інтернеті

11.05.2012

Де можна отримати додатковий дохід за свою думку в Інтернеті (Блог)

Щодня на ринку товарів і послуг з'являються нові пропозиції, і щоб вони користувалися попитом, чимало компаній проводять маркетингові дослідження з метою вивчення думок потенційних покупців. Людина завжди має можливість вибирати, і якщо з'ясувати, на підставі чого вона робить вибір, можна збільшити частку продажів, прибуток. Тому компанії проводять платні опитування серед населення.

23.04.2012

Піраміда "МММ-2011" через півроку: перші масштабні успіхи і випробування

Експеримент Prostobank.ua з вкладення коштів у "МММ-2011" восени-2011 увінчався успіхом: нам вдалося заробити 42,7 дол., вклавши 100 дол. на 2 місяці. Повернувши невелику суму на рахунок десятки, ми продовжили участь у піраміді. Останні шість місяців виявилися цілою епохою для "МММ-2011". Як змінилися правила гри за цей час? Як тепер виглядає піраміда? Чи стала вона для учасників більш безпечною?

17.10.2011

Всередині піраміди: як ми вкладали гроші в "МММ-2011" і виводили їх

Чи справді можна отримати до 30% дохідності в місяць від вкладення в "МММ-2011"? З якими проблемами зіткнеться бажаючий вивести гроші з цієї фінансової соціальної мережі? Який зі способів входу-виходу в піраміду і з неї найбільш оптимальний? Prostobank.ua вирішив на особистому досвіді з'ясувати принцип роботи "МММ-2011".

Статті по темі

Замовити онлайн

Кредит готівкою

Кредит під 0%

Кредитну картку

Кредити на карту

Кредит під заставу

Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!


Следить за успехами малыша можно на канале BasketBoy TV. Подписывайтесь!