Фінансовий лізинг

Фінансовий лізинг в Україні

31.03.2011

Лізинг авто для юросіб: нюанси і новинки весни 2011 року

Prosto бурхливо розвивається лізинг авто навіть у Східній Європі. У нас поки що ні. Через одну причину — недостатню поінформованість вітчизняного бізнесу про основні параметри та умови цього фінансового продукту і його податкові переваги перед банківським кредитуванням юросіб (до речі, автолізинг — та сфера, яка з 1 квітня 2011 р. істотно виграє завдяки Податковому кодексу). Поточні аспекти лізингу авто для малого і середнього бізнесу розглянув Prostobiz.ua.

28.01.2011

Договір лізингу: шість аспектів, які треба детально розписати

Інститут лізингу для українського правового поля порівняно молодий. Тому хотілося б звернути увагу на моменти, яким часто не надають такого важливого значення під час укладення договору, але які можуть вплинути на вирішення протиріч у лізингових правовідносинах.

27.02.2009

Фінансовий лізинг: дивись куди ступаєш

Ідея фінансового лізингу дуже проста — схрестити звичайну оренду з кредитом, щоб створити нову істоту (тобто фінансовий інструмент) з найкращими рисами (економічно привабливими характеристиками) обох батьків.

07.12.2007

Лізинг — це просто

Майже всі компанії потребують інвестиційних ресурсів. Лізинг — вихід для більшості підприємств. Згідно з базисним визначенням Європейської федерації національних асоціацій з лізингу обладнання: "Лізинг — це договір оренди заводу, промислових товарів, устаткування, нерухомості для подальшого використання з виробничою метою орендарем, водночас ці товари купує орендодавець і саме він зберігає за собою право власності (зокрема на весь період дії лізингового договору)".

Статті по темі

Замовити онлайн

Кредит під заставу

Кредити на карту

Кредит готівкою

Кредитну картку

Кредит під 0%





Забавное видео

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо! Посмотреть все видео малыша можно на канале BasketBoy TV