Пенсійна реформа

Пенсійна реформа в Україні: останні новини, обговорення, зміни, проект

15.06.2011

Чи стала оновлена концепція пенсійної реформи більш корисною для майбутніх пенсіонерів, ніж її початкова версія?

У чому відмінність концепції оновленої пенсійної реформи та поданої в парламент раніше? Які нововведення внесли в проект? Чи можна цей варіант реформи вважати найкращим для майбутніх пенсіонерів? Дізнавався Prostobank.ua.

28.12.2010

Пенсійна реформа - безжалісний експеримент

Оприлюднений Законопроект "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи" (№7455) виявився ще більш жорстким і несправедливим до жителів України, ніж могли припустити самі неупереджені експерти.

24.12.2010

10 ідей Пенсійної реформи

На сайті Верховної Ради з'явився текст законопроекту про реформу від Кабміну. Головна причина реформи: працюючий народ не в змозі прогодувати пенсіонерів, незважаючи на те, що юрособи відраховують кожен місяць в Пенсфонд 37% з кожної нарахованої зарплати, а працівники - ще по 2%. Щоб пенсій вистачило всім і платили їх вчасно, з держбюджету йдуть постійні дотації (в середньому приблизно 2 млрд на місяць).

Статті по темі

Замовити онлайн

Кредит під 0%

Кредитну картку

Кредити на карту

Кредит під заставу

Кредит готівкою

Забавное видео

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо! Посмотреть все видео малыша можно на канале BasketBoy TV