VTB Банк (Україна): Інформація для власників карткових рахунків

З 16.05.2018 року по 22.05.2018 вводиться комісійна винагорода з розрахунково–касового обслуговування неактивних карткових рахунків (одноразова) для клієнтів фізичних осіб ПАТ "ВТБ БАНК":

- у розмірі від 0,01 грн. до 100 грн. та  5 USD/5 EUR в іноземній валюті для карткових рахунків фізичних осіб.

Тариф застосовується за рахунками, у разі відсутності активної платіжної ЕМV-картки, відсутності протягом 1-го останнього року по рахунку клієнтських операцій, залишок коштів на рахунку не перевищує максимальний розмір тарифу, рахунок не використовується для повернення депозиту. 

- у розмірі від 0,01 грн. до 5 000,00 грн. (або еквівалент цієї суми в іноземній валюті) для карткових рахунків фізичних осіб (крім пенсійних / соціальних та карткових рахунків в рамках Тарифного плану Скарбничка»).

Тариф застосовується за рахунками, у разі відсутності активної платіжної картки, відсутності протягом 2-х останніх років по рахунку клієнтських операцій, залишок коштів на рахунку не перевищує максимальний розмір тарифу, рахунок не використовується для повернення депозиту. 

За більш детальною інформацією прохання звертатися до працівників відділень VTB Bank (Україна) або за телефоном Інформаційно-довідкової служби: 0800 50 77 60 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів в межах України) та (044) 590 46 91.

Опубліковано на сайті: 15.04.2018

Джерело: http://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/558

Замовити онлайн:

Кредитну картку

Страховку

Кредит під 0%

Кредити на карту

Пластикову картку

Банківську комірку

Кредит готівкою

Переказ з картки на картку

Автокредит

Iпотечний кредит


Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что случилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!