VTB Банк (Україна): Інформація для власників карткових рахунків

З 16.05.2018 року по 22.05.2018 вводиться комісійна винагорода з розрахунково–касового обслуговування неактивних карткових рахунків (одноразова) для клієнтів фізичних осіб ПАТ "ВТБ БАНК":

- у розмірі від 0,01 грн. до 100 грн. та  5 USD/5 EUR в іноземній валюті для карткових рахунків фізичних осіб.

Тариф застосовується за рахунками, у разі відсутності активної платіжної ЕМV-картки, відсутності протягом 1-го останнього року по рахунку клієнтських операцій, залишок коштів на рахунку не перевищує максимальний розмір тарифу, рахунок не використовується для повернення депозиту. 

- у розмірі від 0,01 грн. до 5 000,00 грн. (або еквівалент цієї суми в іноземній валюті) для карткових рахунків фізичних осіб (крім пенсійних / соціальних та карткових рахунків в рамках Тарифного плану Скарбничка»).

Тариф застосовується за рахунками, у разі відсутності активної платіжної картки, відсутності протягом 2-х останніх років по рахунку клієнтських операцій, залишок коштів на рахунку не перевищує максимальний розмір тарифу, рахунок не використовується для повернення депозиту. 

За більш детальною інформацією прохання звертатися до працівників відділень VTB Bank (Україна) або за телефоном Інформаційно-довідкової служби: 0800 50 77 60 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів в межах України) та (044) 590 46 91.

Опубліковано на сайті: 15.04.2018

Джерело: http://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/558


Замовити онлайн

Кредит під заставу

Кредит під 0%

Кредит готівкою

Кредитну картку

Кредити на карту

Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!


Следить за успехами малыша можно на канале BasketBoy TV. Подписывайтесь!