Який залишок на валютній картці рекомендується для подорожі в Європу?

Скільки коштів може знадобитися для оренди авто, броні готелю і супутних витрат? - дізнавався у банкірів Prostobank.ua

Олександр Стецко, начальник управління розвитку продуктів і проектів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро

Індикативні вимоги європейських країн щодо фінансового забезпечення туристів істотно різняться - від декількох євро до десятків і навіть сотні євро в день для різних країн. Вони заслуговують на увагу при плануванні поїздки в ту чи іншу країну, хоча мають швидше рекомендаційний, ніж обов'язковий характер.

Наявність діючої іменнї платіжної картки, бажано преміального класу Gold і вище, полегшить туристу безперешкодний перетин кордону і безпроблемне перебування в Європі.

Дуже зручна для подорожей мультивалютна карта. Наприклад, у нашому банку вона відкривається в п'яти найбільш популярних валютах: UAH, USD, EUR, GBP, RUB.

Що стосується конкретної суми, то при плануванні поїздки кожен турист самостійно оцінює майбутні витрати на оренду житла, пересування всередині країни, харчування, розваги, свідомі і спонтанні покупки, форс-мажори і фінансово підкріплює їх засобами на платіжній картці. Це питання індивідуальне, універсального мінімуму, як і максимуму не існує.

Яна Усольцева, заступник начальника управління приватного бізнесу Банку КОНКОРД

У кожній країні свій мінімальний залишок, який рекомендують посольства тримати на картці. Тому однозначної відповіді на це запитання немає.

Я б порадила оформити карту в гривні і встановити на неї кредитний ліміт. Якщо, наприклад, не вистачило коштів, у клієнта завжди є можливість скористатися кредитним лімітом і до 60 днів бути в пільговому періоді, покривши тим самим всі свої «незаплановані» витрати.

Опубліковано на сайті: 25.06.2018

Джерело: http://www.prostobank.ua/


Замовити онлайн

Кредит готівкою

Кредит під 0%

Кредит під заставу

Кредитну картку

Кредити на карту

Забавное видео

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо! Посмотреть все видео малыша можно на канале BasketBoy TV