Новини компаній

Останні новини та акції банків та фінансових компаній України

29.06.2017

НБУ: Яків Смолій прокоментував відновлення роботи банківської системи після хакерських атак

Національний банк рекомендує клієнтам банків звертатися до кол-центрів обслуговуючих банків або безпосередньо до їх відділень щодо статусу роботи та можливостей обслуговування клієнтів в окремо взятому банку.

29.06.2017

Щодо роботи відділень Кредобанку 29.06.2017

Станом на 11.00 четверга, 29 червня, електронні системи "Кредобанку", як і раніше, працюють у штатному режимі, в тому числі розрахунки платіжними картками, отримання готівки з банкоматів, поповнення рахунків у терміналах самообслуговування та системи онлайн-банкінгу KredoDirect та iFOBS.

29.06.2017

Ощадбанк звітує про планомірне відновлення роботи

Глобальна вірусна атака, яка вразила комп’ютерні системи сотень компанії по всьому світові, не мала критичного впливу на роботу основних систем Ощадбанку.

27.06.2017

Національний банк змінив порядок ведення Реєстру аудиторських фірм

Національний банк оптимізував порядок прийняття рішень щодо ведення Реєстру аудиторських фірм.

27.06.2017

НБУ та НКЦПФР підписали Меморандум про взаєморозуміння стосовно співробітництва у розвитку інфраструктури ринків капіталу в Україні

27 червня 2017 року виконувач обов’язків Голови Національного банку України Яків Смолій та Голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Тимур Хромаєв підписали Меморандум про взаєморозуміння стосовно співробітництва у розвитку інфраструктури ринків капіталу в Україні.

26.06.2017

Коментар НБУ щодо звіту незалежного аудитора ПАТ КБ "Приватбанк": підтверджено низьку якість кредитного портфелю банку

Незалежний аудитор ПАТ КБ "Приватбанк" підтвердив низьку якість кредитного портфелю банку.

26.06.2017

Понад 10 тис. смартфонів українців уже оснащено мобільним додатком інтернет-банкінгу FreeBank від Банку Кредит Дніпро

За два місяці роботи оновленого мобільного додатку FreeBank від Банку Кредит Дніпро його завантажили понад 10 тис. разів. Щодня у своєму мобільному банку здійснюють операції близько тисячі осіб. Основна частина мобільних пристроїв, на які встановлюють додаток, працює на платформі Android, на IOS – відповідно 23%.

23.06.2017

На вихідних автомобілістам подарують безкоштовний асистанс

British auto club, сервіс всебічної допомоги автомобілістам у дорозі, в честь відкриття свого першого Центру обслуговування, оголосив про спеціальний захід. Він пройде з 24 по 25 червня в точці для спілкування з клієнтами british auto club, яка знаходиться на другому поверсі ТРЦ "Dream Town 1" в атріумі Китай.

23.06.2017

Національний банк визначив перелік ознак наявності контролю та удосконалив порядок ідентифікації банківських груп

Національний банк удосконалив порядок ідентифікації та визнання банківських груп, що дозволить підвищити ефективність здійснення нагляду за ними на консолідованій основі.

23.06.2017

Національний банк України запропонував збільшити капітал ПАТ КБ "Приватбанк" на 38.5 млрд. гр

Національний банк України вніс на розгляд Кабінету Міністрів України пропозицію здійснити докапіталізацію ПАТ КБ "Приватбанк" у розмірі 38.5 млрд. грн. Як повідомило Міністерство фінансів, на підставі цієї пропозиції сьогодні на позачерговому засіданні Кабінет Міністрів прийняв відповідне рішення про додаткову докапіталізацію ПАТ КБ "Приватбанк" на цю суму.

23.06.2017

Національний банк прийняв рішення відкликати банківську ліцензію та ліквідувати ПАТ "Діамантбанк"

Національний банк України за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняв рішення від 22 червня 2017 року №394-рш про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію Публічного акціонерного товариства "Діамантбанк".

23.06.2017

Національний банк передав базу відпочинку "Південні зорі" на потреби учасників АТО

Національний банк України продовжує позбуватися непрофільних активів та передає до ведення Міністерства оборони України базу відпочинку "Південні зорі" у смт. Затока Одеської області.

23.06.2017

Агентство IBI-Rating підтвердило кредитний і депозитний рейтинги Банку Кредит Дніпро

Рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг Банку Кредит Дніпро на рівні "uaA-" із прогнозом "у розвитку". Рейтинг надійності банківських депозитів зберігся на рівні "4 +" (висока надійність).

23.06.2017

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг ПАТ "БАНК КРЕДИТ ДНІПРО" на рівні uaA-

Рейтингове агентство IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу ПАТ "БАНК КРЕДИТ ДНІПРО" на рівні uaA-, прогноз рейтингу "у розвитку". Рейтинг надійності банківських вкладів ПАТ "БАНК КРЕДИТ ДНІПРО" підтверджено на рівні "4+" (висока надійність).

22.06.2017

НБУ: створена міжвідомча робоча група щодо державної системи захисту об’єктів та сфер критичної інфраструктури у фінансовому секторі

Міжвідомча робоча група щодо державної системи захисту об’єктів та сфер критичної інфраструктури у фінансовому секторі розпочинає свою роботу. Про це заявив в.о. Голови Національного банку України Яків Смолій під час засідання групи, створеної за ініціативою Служби безпеки України.

Простобанк ТВ