Грошова позика

Де сьогодні можна взяти грошовий кредит на покупку одягу або мобільного телефону?

Банки можуть надавати грошові позики практично на все, починаючи від нерухомості і закінчуючи побутовою технікою, але деякі банки можуть відмовитися надати гроші в кредит на покупку мобільного телефону, пластикових вікон або вбудованих меблів.

Перелік таких товарів може відрізнятися від банку до банку. Справа в тому, що за програмами розстрочки товар, куплений в кредит є одночасно об'єктом застави за цим кредитом. Якщо застава ліквідна і надійна, тоді ймовірність того, що банк видасть грошову позику більше, оскільки у разі неповернення кредиту, збитки банку можна покрити за рахунок реалізації заставленого майна.

Якщо ж заставою виступає одяг або взуття, то продати ці товари практично не реально, тому банки спочатку відмовляються видавати грошові позики під такі покупки.

Виникає закономірне питання, що ж людям робити, якщо вони все-таки хочуть купити те, на що не дають кредит?

Для цього можна скористатися готівковими грошовими позиками, тобто коли банк видає грошовий кредит готівкою або за допомогою кредитної карти і не контролює подальше використання кредитних коштів. Сьогодні багато банків почали розвивати такі програми запозичення, проте вони трохи дорожче розстрочки.

При виборі грошової позики необхідно уважно вивчити умови банку, звернути увагу на процентну ставку і уточнити наявність одноразової і щомісячної комісії.

Щоб дізнатися де сьогодні можна взяти грошові позики готівкою, Вам необхідно відвідати розділ "Рейтинги грошових кредитів готівкою"

Як тільки ви визначилися з банком, беріть паспорт, ідентифікаційний код, довідку з місця роботи про заробітну плату, і сміливо вирушайте в банк за відсутньої сумою.

Опубліковано на сайті: 26.12.2006

Автор: Гожа Тетяна
Відео дня