Рейтинг кращих ставок по кредитах під заставу терміном на 2 роки

Prostobank.ua досліджував умови надання кредитів під заставу терміном на 2 роки в національній валюті. Аналітики нашого сайту досліджували кредитні пропозиції 40 найбільших українських банків.

Станом на 04.10.2017 досліджувані кредити надають 11 банків. Середня реальна ставка по таких кредитах становить 36,09% річних. Загальна кількість кредитних програм на вказаний термін - 16.

Найдоступніший кредит під заставу пропонує Кредобанк - 21,55% реальних річних за програмою "Під заставу нерухомості, плаваюча ставка з 2-го року". Нижче в таблиці Prostobank.ua відібрав по одній кращій пропозиції від банку (з точки зору вартості) для згаданих умов.

ТОП-11 кращих кредитних програм під заставу на 2 роки за станом на 04.10.2017 р

Подивитися актуальний рейтинг споживчих кредитів на нашому сайті можна тут

Тенденція змін середньої реальної процентної ставки по кредитах під заставу в національній валюті терміном на 2 роки в поточному році відображена в наступній діаграмі:

Актуальні середні ставки по всіх видах споживчих кредитів можна аналізувати за допомогою нашого сервісу "Середні ставки"

Для довідки:

Реальна ставка - це номінальна ставка, скоригована з урахуванням одноразової і щомісячної комісії при їх наявності

Думка експерта

Споживчі кредити під заставу мають найнижчі відсоткові ставки. Які ще переваги у цього продукту? Які недоліки?

Артем Сімейнов, директор департаменту роздрібного бізнесу Банку ПІВДЕННИЙ

Незважаючи, на відносно невисокі ставки (якщо порівнювати з потреб кредитами / кеш кредитами), у клієнта банку при даному виді кредиту є ряд супутніх витрат на оцінку, нотаріуса, страховку. Це призводить до того, що кредити під заставу не користуються особливою популярністю серед населення. Тому, попит на такий вид кредитів останнім часом невеликий. Надалі, ситуація не змінитися в бік збільшення або зменшення попиту на даний вид продукту. При цьому, перевагою даного виду кредитів в порівнянні з бланковими, є сума кредиту, яка може доходити до 70% вартості об'єкта застави і значно перевищувати максимальну суму кеш-кредитів (в середньому по ринку до 200 тис. грн). Вартість заставних кредитів, незважаючи на супутні витрати, в 2-3 рази нижче, ніж витрати по кеш-кредитам.

Опубліковано на сайті: 12.10.2017

Джерело: http://www.prostobank.ua/

Забавное видео

Фантастические броски этого 2-х летнего карапуза покорили Интернет! А вы так умеете бросать?

Замовити онлайн:

Страховку

Кредитну картку

Автокредит

Переказ з картки на картку

Пластикову картку

Кредити на карту

Кредит готівкою

Iпотечний кредит

Кредит під 0%

Банківську комірку