Банківські метали в банках України

Банківські метали на Bankchart.com.ua — це щоденний аналіз курсів банківських металів у провідних банках України. Ви можете вибрати найкращу ціну банківського металу за допомогою спеціальних фільтрів.

 • 11.12.2018

 • Щодня до 12:00

Оберіть банківський метал, щоб переглянути курси банків
Курс НБУ за 1 г
Середній курс купівлі
Середній курс продажу

Курс НБУ за 1 г

Середній курс купівлі

Середній курс продажу

1 113,45

+3,109

1 086,03

1 213,79

Курс НБУ за 1 г

Середній курс купівлі

Середній курс продажу

1 078,80

-13,471

543,75

743,13

Курс НБУ за 1 г

Середній курс купівлі

Середній курс продажу

704,61

-0,309

420,83

157,92

Курс НБУ за 1 г

Середній курс купівлі

Середній курс продажу

12,94

+0,072

12,76

25,94

  Відео про те, як проводиться оцінка золота


  Пропонуємо ознайомитися з актуальними курсами банківських металів від НБУ і комерційних банків України. На цій сторінці ви дізнаєтеся актуальний курс НБУ за 1 грам золота, срібла, паладію і платини, а також середні курси купівлі та продажу в українських банках. Крім того, для кожного металу вказано темп зростання або спаду по відношенню до вчорашнього курсу. Дані оновлюються щодня, тому ви можете користуватися актуальною інформацією про вартість дорогоцінних металів.

  Завдяки нашому сервісу порівняння цін на операції з банківськими металами відвідувачі сайту можуть істотно заощадити або заробити. Вибравши банк з найкращим курсом, можна купити або продати цінний метал на вигідних умовах у Києві, Харкові, Львові та інших містах. Слідкуйте за динамікою зміни вартості золота, срібла, платини і паладію на Prostobank.ua!

  Оподаткування операцій з банківськими металами

  Банківські метали - золото, срібло, платина, метали платинової групи, в злитках і порошках, а також монети, виготовлені з дорогоцінних металів, згідно з українським законодавством відносяться до валютних цінностей.

  Відповідно до п.п.165.1.51. ст.165 Податкового Кодексу України не включаються до річного або місячного оподатковуваного доходу і не обкладаються податком на доходи фізичних осіб (ПДФО) доходи від операцій з валютними цінностями (крім цінних паперів), пов'язаних з переходом права власності на такі валютні цінності, за винятком доходів, оподаткування яких прямо передбачено іншими нормами цього розділу. Жодним із розділів ПКУ не встановлює таких винятків для банківських металів.

  Таким чином, дохід від продажу фізичною особою банківських металів, придбаних у банку, не підлягає оподаткуванню.


  Замовити онлайн

  Кредит під заставу

  Кредит під 0%

  Кредит готівкою

  Кредити на карту

  Кредитну картку

  Видео дня

  2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!


  Следить за успехами малыша можно на канале BasketBoy TV. Подписывайтесь!