Ціна на паладій за 1 г

Офіційні курси покупки і продажу паладію за 1 г на сьогодні в онлайн режимі. Якщо ви хочете дізнатися, скільки коштує і де краще купити паладій в злитках за вигідною ціною в Києві, порівняйте ціни різних банків у нас на сайті. Динаміку зміни курсу паладію за останній рік дивіться на графіку під таблицею.

  • 19.09.2018

  • Щодня до 12:00

  • Банки: 2

  • Курс НБУ за 1 г: 888,78

Виберіть іншу вагу злитка

Середній курс покупки за грам

Середній курс продажу за грам

Макс курс покупки за грам

Мін курс продажу за грам

600,00

1 012,50

750,00

950,00

Відео про те, як проводиться оцінка золота


Скільки коштує 1 г паладію в українських банках?

На цій сторінці ми зібрали актуальні ціни на паладій в банках Києва, Львова, Харкова, Одеси, Дніпра та інших міст. Відвідувачі сайту мають можливість вибрати кращий курс купівлі або продажу паладію на сьогодні в онлайн режимі. Дані оновлюються щодня до 12 години.

Аналітики компанії «Простобанк Консалтинг» вивчають вартість банківського паладію на протязі багатьох років. Тому за допомогою графіка ви можете ознайомитися з динамікою зміни ціни за останній рік. Перед пошуком найбільш підходящого курсу потрібно вибрати вагу металу. Банки здійснюють операції з металами такої ваги: 1 грам, 2,5 г, 5 г, 10 г, 20 г, тройська унція (31,1 г), 50 г, 100 г, 250 г, 500 г, 1 кг. За допомогою нашого сервісу ви дізнаєтеся, де краще купити або здати зливок паладію сьогодні; який курс золота НБУ в Україні. Порівнюйте банківські ціни на метали і економте або заробляйте гроші на вигідних курсах!

Оподаткування операцій з банківськими металами

Банківські метали - золото, срібло, платина, метали платинової групи, в злитках і порошках, а також монети, виготовлені з дорогоцінних металів, згідно з українським законодавством відносяться до валютних цінностей.

Відповідно до п.п.165.1.51. ст.165 Податкового Кодексу України не включаються до річного або місячного оподатковуваного доходу і не обкладаються податком на доходи фізичних осіб (ПДФО) доходи від операцій з валютними цінностями (крім цінних паперів), пов'язаних з переходом права власності на такі валютні цінності, за винятком доходів, оподаткування яких прямо передбачено іншими нормами цього розділу. Жодним із розділів ПКУ не встановлює таких винятків для банківських металів.

Таким чином, дохід від продажу фізичною особою банківських металів, придбаних у банку, не підлягає оподаткуванню.

Замовити онлайн:

Кредит під 0%

Iпотечний кредит

Страховку

Банківську комірку

Автокредит

Кредити на карту

Пластикову картку

Переказ з картки на картку

Кредит готівкою

Кредитну картку


Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что случилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!